Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lakótárs keresésben vagyok és...

Lakótárs keresésben vagyok és gondoltam teszek itt egy próbát, hátha más is van így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves nő vagyok, Nagykanizsán élek jelenleg életvitelszerűen, és itt is szeretnék maradni.


Nem annyira anyagi oka van annak, hogy lakótársat keresek, inkább csak kezd unalmas lenni az egyedül élés😁

Ha van olyan lány, aki Nagykanizsán keres magának lakótársat, az jelezze nyugodtan és írok is😊



máj. 19. 15:39
 1/6 anonim válasza:
Hetero vagy?
máj. 19. 18:39
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze:)
máj. 19. 20:22
 3/6 anonim válasza:
Bi lánnyal nem ismerkednél ?:-p
máj. 19. 20:41
 4/6 anonim válasza:
Feltételezem, a kérdezö nem élettársat, szexpartnert keres, hanem lakótársat - ez azt jelenti, egy lakásban élnek, mindenkinek megvan a saját szobája, magánterülete, meg van közös rész is, tudnak beszélgetni a másikkal, de párkapcsolatot nem jelent.
máj. 19. 21:30
 5/6 anonim válasza:
Nem rossz ötlet, bár én anyagi okok miatt örülnék egy ilyennek. Nagykanizsa még jó is :)
máj. 20. 08:29
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 írok:)
máj. 20. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!