Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szlovákiai lány van itt a...

Szlovákiai lány van itt a gyakorin oldalon? 24F vagyok!

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek vidéken. Szeretném megismerni itt a gyakorin és valamikor találkozni is vele. Barátom nem volt soha, valami biztos hátterem hiányos ami személyesen kapcsolodik, környezetemben meg próbáltam ismerkedni sokszor de sajnos itt nálunk csak magukkal vannak el foglalva és nagyon felszínes a barátság és a párkapcsolat dolog egy normális barátságot, párkapcsolatot nem láttam soha a környezetemben csak a kétszínűséget és beképzeltséget láttam meg látom minden nap ha ki megyek a házból sétálni ezeket tapasztaltam és sajnos eza igazság úgy hogy a környezetemben befejeztem örökre ismerkedni . Itt a gyakorin 4 barátot találtam messziről tartom is velek a kapcsolatot de szól szerint csak sima netes barátságom van. De egy lányval is szeretnék ismerkedni itt a gyakorin aki szlovákiában lakik és élőben is találkozhasunk egymással. Felszínes kapcsolatok nem érdekelnek! Szeretem a filmeket meséket, zenét, utazni, sétálni, biciklizni, olvasni unalomsagbol, és tornázni.
máj. 20. 22:22
 1/4 anonim válasza:
Hogy nezel ki?
máj. 21. 05:36
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Írj vissza privátban.
máj. 21. 17:48
 3/4 anonim válasza:

Szőke, szlovák csaj engem is érdekelne:) Én Magyarországomn élek, voltam párszor Szlovákiában, eszelősen jól néznek ki az ottani szőke csajok:)

Sajnos nem tudok szlovákul.

máj. 25. 11:12
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Nekem mindegy szőke barna fekete hajú.
máj. 25. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!