Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Korombeli lányok, nők társaság...

Korombeli lányok, nők társaságát keresem, közös fogyás céljából. Lenne kedve valakinek napi szinten írogatni? Nagyobb súlyfeleslegtől szabadulni vágyók előnyben.

Figyelt kérdés

Jelige: chonkyAss


Nyilván nem ezen fog múlni a fogyás sikeressége, csak gondoltam jó lenne dumálni valakivel.


29/N cirka 30 kg fölösleggel.



2021. nov. 19. 11:34
1 2
 1/14 anonim válasza:

És ennek amúgy mi értelme? Igaz én nem nőként, de próbálkoztam hasonlóval még amikor naív voltam.


10-ből 9 ember csak beszél arról, hogy jó lenne fogyni, általában mindig jövőidőben. Esetleg egy-két hétig próbálkoznak amíg tart a motiváció, de annyira nem szokott fontos lenni, hogy gyökeresen változtassanak az életükön. Nekem 4. próbálkozásomra sikerült megtanulnom, hogy mi kell a sikeres fogyáshoz és sajnos az a tapasztalatom, hogy ez egy magányos folyamat, ahol senki sem fogja fogni a kezedet közben és nem működik ha nincsen meg benned a minden akadályon átgázoló akarat.


Ha találsz is valakit aki hasonló paraméterekkel rendelkezik, akkor sem ugyan úgy fogtok fogyni. Nem hiszem, hogy jól esne neked / a másik félnek, ha az egyikőtök 1-2 hétig platózik minden 4. kg után, a másik meg mondjuk egyhuzamban ledobja az első 20 kg-ot.


Ettől függetlenül szorítok és csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy ne várj semmit másoktól ha fogyásról van szó.

2021. nov. 19. 15:18
 2/14 anonim válasza:

Férfi vagyok, és csak karácsony után tervezek ilyeneket:D


Nagy lenne a csábítás a családi vacsorán:D

2021. nov. 19. 16:04
 3/14 A kérdező kommentje:
Eh, egy próbát megér.
2021. nov. 19. 16:45
 4/14 anonim válasza:
Ne menjen el a kedved, biztos vannak akik vevők lennének erre, csak nem látták még a kérdést :)
2021. nov. 19. 18:44
 5/14 anonim válasza:
Szia! Ha ez aktuális még, én szívesen veled tartok, habár én nem fogyókúrázok, de pár éve leadtam 10 kg-t. (Én kalóriákat számoltam, tehát ez nyilván akkor érdekes, ha ezt tervezed.)
2021. dec. 1. 22:35
 6/14 anonim válasza:

Ha aktuális még a kérdés, én szívesen leveleznék Veled privátban Kérdező!


Üdv:

48/N

2022. febr. 6. 14:48
 7/14 anonim válasza:

Ja, bocsánat! Később olvastam, hogy korodbelieket keresel! Akkor az nem én vagyok sajnos!


6-os válaszoló voltam.

2022. febr. 6. 14:49
 8/14 anonim válasza:

Attól még lehet visszair, a remény hal meg utoljára:D

Korabeli meg hogy lány legyen azért lehet fontos, hogy haso ló életszakaszban hasonló problémáik legyenek.

Mondjuk férfiként engem egy nő jobban tudna motiválni a fogyásban,mint egy férfi . Lányoknak gondolom közrejátszik az, hogy benne van a pakliban,hogy a férfi a szex miatt beszélgetn csak vele, a fogyás csak ürügy:)

2022. febr. 6. 15:08
 9/14 anonim válasza:
Nekem se válaszolt, de lehet azért, mert az én verzióm nem érdekli. (5)
2022. febr. 6. 15:11
 10/14 anonim válasza:

Lehet amúgyis trollkerdes.

Jelige: chonkyAss. :D:D

2022. febr. 6. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!