Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Van itt matektanár aki szokott...

Van itt matektanár aki szokott korrepetálni Pesten,vagy környékén?:)

Figyelt kérdés
Legyetek oly kedvesek és az "én 3-as,4es voltam de tudok ezt azt" vagy a lenéző,arrogáns akinek nincs jobb dolga mint savazni a kérdezőt típusú emberek ne aktivizálják magukat :D előre is köszi ✌

2020. szept. 15. 02:02
 1/4 anonim válasza:
Nincs.
2020. szept. 15. 03:07
 2/4 anonim válasza:
Én igen.
2020. szept. 15. 07:26
 3/4 anonim válasza:

"én 3-as,4es voltam de tudok ezt azt"


Én is kb ez a kategória vagyok, csak annyi hogy BME Mérnökinformatikus szakon vagyok 3. félévben és a középiskolai anyagot a csak a túléléshez nem a jó jegyért már a kisujjunkból kell tudunk kirázni.


Plusz még viszonylag jó is vagyok a mostani anyagokban.

2020. szept. 18. 21:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem leszólni akartam ezzel a mondattal az olyan személyeket akik nem matekorientáltak,ellenben a szakirányukhoz elengedhetetlen ennek a tárgynak a kiváló ismerete,csak az okoskodni akarókat szerettem volna távol tartani lásd:( 1. ):D de köszönöm :)
2020. szept. 19. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!