Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Lenne kedve valakinek eszperan...

Lenne kedve valakinek eszperantót tanulnia velem?

Figyelt kérdés
Angolul is tudok valamennyit. Jelenleg angolul tanulok eszperantót, de úgy érzem nagyobb lenne a motivációm, ha valaki tanulna velem. Nem kell személyesen, elég ha átbeszéljük azt, hogy ki mire haladt aznap, aztán ha eljutunk egy bizonyos szintre akkor társaloghatunk is eszperantóul. Én csak a napokban kezdtem a tanulást, szóval még nagyon az elején vagyok.
2022. júl. 17. 23:53
1 2
 1/13 anonim válasza:

Már nem szeretek nyelveket tanulni, így inkább kihagyom.


29/F

2022. júl. 18. 00:09
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdés természetesen azokhoz szólt, akik szeretnének csatlakozni, nem azokhoz, akik nem. Nyilván aki nem ír azt magamtól is tudom, hogy nem érdekli, így ezt nem kell jelezni külön kommentben. 🤷🏻‍♀️
2022. júl. 18. 00:14
 3/13 anonim válasza:
Az meg milyen nyelv?
2022. júl. 18. 00:16
 4/13 A kérdező kommentje:
3, egy mesterséges nyelv, ami viszonylag könnyű a többihez képest. Az eredeti elképzelés az volt mikor megalkotta a kitaláló, hogy elterjeszti az egész világon, és ez lesz új világnyelv. Többek között néhányan azt is állítják, hogy a kitaláló azzal a céllal hozta létre a nyelvet, hogy a katonák is ezt beszéljék, és úgy gondolta, hogy ha a két ellenséges csapat megérti egymást/mert van közös nyelvük/, akkor nem fognak háborúzni. Ez nem tudom mondjuk igaz-e, vagy csak elmélet, de számomra érdekes nyelv, és szép a hangzása, így meg hogy angolul tanulom még érdekesebb.
2022. júl. 18. 00:19
 5/13 anonim válasza:
Én most a wolof nyelv tanulásán gondolkodom. Legalább néhány alap szó, alap mondat.
2022. júl. 18. 00:24
 6/13 anonim válasza:
minek tennék időt egy hülyeségbe?
2022. júl. 18. 02:05
 7/13 anonim válasza:
Hol tanulsz kérdező? Duolingo? Lehet csatlakoznék.
2022. júl. 18. 08:37
 8/13 A kérdező kommentje:

6, nekem nem hülyeség, ha neked az akkor egyéni probléma. Arrébb lehet állni, nem vagyok kíváncsi erre.

7, Írok privátban, ha az neked megfelelő.

2022. júl. 18. 10:41
 9/13 anonim válasza:
Én sokadik nyelvként lehet, benne lennék, bár mostanában nem tudom, mennyi időt tudnék erre szakítani. Már tanultam valamennyit, az alapok megvannak nagyjából.
2022. júl. 18. 10:45
 10/13 anonim válasza:
Duolingo eszperantistái, gyülekezzünk
2022. szept. 13. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!