Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Valaki tanulótárs?

Valaki tanulótárs?

Figyelt kérdés
Aki esetleg készül matek érettségire és törire ,mint én azzal jó lenne pl.instán írni ,hogy motiváljuk egymást :) ezt olyanokról gondoltam akik nagyon lusták tanulni és kell nekik valaki aki motiválja őket :D Pl elküldhetnénk egymásnak ha épp matek példákat oldunk vagy ilyesmi :D

febr. 5. 21:06
 1/8 A kérdező kommentje:
De snap is jó.
febr. 5. 21:07
 2/8 anonim válasza:

Véleményem szerint célszerű hasonló körben keresni partnert, mert ha hasonló a célotok, akkor jobb esélyekkel indulsz.

Mi megy neked matekból és mi nem? Töriből hogy állsz?

Miből emelt, miből közép?

febr. 6. 13:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Matekből emeltet kell tennem mert kiderült,hogy a szakra amire szeretnék menni elvárásnak mondható. Sajnos az utóbbi két évben fél válról vettem a mateket és eléggé levagyok maradva ,nem arról van szó,hogy nem megy a tantárgy,mert könnyű megértenem,csak éppenséggel félvállról volt véve a részemről.Tehát most a tavalyi anyagot is bekell pótoljam még :D .
febr. 6. 14:06
 4/8 anonim válasza:
Erre a célra nem lenne jobb egy magántanár és amikor bepótoltad, addigra időzíteni egy sorstársat?
febr. 6. 14:12
 5/8 A kérdező kommentje:
De igen, a matektanáromat akarom megkérdezni,nem e ismer egy olyan matekest aki elvállalna. Nekem nem az a célom a tanulótárssal,hogy ugyanazt leüljünk tanulni, csak ,hogy ugyanabban az időben és motiválni egymást,mert nekem nehêz magamat rászedni :D
febr. 6. 14:15
 6/8 anonim válasza:
Ha össze tudjuk egyeztetni, akkor én elvállallak matek oldalról. De a töri sajnos nem pálya nekem :D
febr. 6. 18:03
 7/8 anonim válasza:

Én is idén fogok érettségizni, szintén matekból és történelemből is xD, szóval ha gondolod, írjál rám privátban, és majd ott megadhatjuk egymásnak az elérhetőségeinket!


19/F

febr. 7. 18:14
 8/8 anonim válasza:
Írtam üzenetet.
febr. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!