Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik a jobb társkereső?

Melyik a jobb társkereső?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom/Egyik sem
Elittárs
LoveBox
Be2
35 szavazat
 1/6 anonim válasza:
Nincs a világon olyan társkereső ahol visszaírnának vagy ne tűnnének el beszélgetés közben, pedig nem vagyok ronda gyerek, élőben szedtem már fel csajt, de ami a neten megy az vicc. Igaz a remény hal meg utoljára, de na...
2020. máj. 16. 16:47
 2/6 anonim válasza:
A való élet. :3
2020. máj. 17. 15:44
 3/6 anonim válasza:

Biszex nő vagyok és tinderen ismerkedtem egy pár hete. Hát ott se jobb a helyzet, mikor eleve a lányok nagy része, akivel matchelek nem ír, mert a másiktól várja el, ha meg szar szöveggel ír akkor offos.

Plusz van aki már a leírásában kijelenti, hogy "én nem írok elsőnek". Kész viccek amúgy a lányok/nők is női szemmel... :D

2020. jún. 15. 17:05
 4/6 anonim válasza:
mármint ha szar szöveggel ír valaki a lánynak akkor offos a dolog *
2020. jún. 15. 17:06
 5/6 anonim válasza:
Egy biszex lány tudja megérteni csak a mi helyzetünket:) Legalább te átérzed milyen szar egy férfinak lányt keresni. Aláírom vannak perverz állatok is, de most a komoly rétegekről beszélünk. Sajnos ilyen kegyetlenek a lányok:(
2020. dec. 20. 20:36
 6/6 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak igazat adok. Én annyit csalódtam már az internetes társkeresésben hogy élőben már meg sem merem próbálni :(
2020. dec. 21. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!