Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek igaz a mondás,...

Szerintetek igaz a mondás, miszerint: "Nice guys finish last"?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek igaz az, hogy a "rendes" srácok utoljára találnak párt maguknak?

2020. jún. 19. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Attól függ, mit értünk "nájsz gájokon" :) A tuty-mutyiság meg a totojázás nem nájszgájság.
2020. jún. 19. 20:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Nice guy= Azok, akik hosszú távra szeretnének kapcsolatot, hűségesek, tisztelik a másik felet, de van saját véleményük ami mellett ki is állnak, képesek kompromisszumra, tudják, hogy mit akarnak, mernek kezdeményezni, tudnak még udvarolni, el tudják halmozni a másikat a szeretetükkel, emellett segítőkészek és persze udvariasak :)
2020. jún. 20. 10:33
 3/8 anonim válasza:
Ilyenek régen nincsenek, mert akkor már lenne barátnőjük, ez így gyanús hogy vajon mi lehet akkor az a nagy hiba ami miatt még sincs.
2020. jún. 20. 12:24
 4/8 anonim válasza:

Igen, sajnos. Utolsó meg butaságot mond, tele van a világ ilyenekkel, csak a nők vakok azokra a férfiakra, akik külsőre nem jönnek be nekik (és külsőre kb. a férfiak nagyon kis része jön be nekik).


A "hibák" pedig a teljesség igénye nélkül a következők:

- 180 alattinak született.

- Kopaszodó vagy kopasz (már 20-as évei elején).

- Túl vékony testalkatú, bármennyit eszik (nem fitneszmodell külsejű)

- Kerekfejű, hasra hízós genetikájú, nem elhízott, de nem is Schorbert Norbi

- Túl kisfiús, még 30-hoz közel is elkérik a személyigazolványát.

- Korán őszülő, ráncosodó, 28 évesen 40-esnek nézik egyesek.

- Nincs férfias, dörmögő hangja. Esetleg selypít, raccsol vagy ilyesmi.

- Szegény családba született, így sokat dolgozik és mamahotelben próbál meg félretenni saját lakásra, mintsem elpazarolja a pénzét albérletre, hogy "menőbbnek" mutassa magát, így bulizni se jár meg státusszimbólumokra sem költ, mint autó.


Ezek közül mindenki válassza ki azt az EGY, ismétlem EGY!!! szempontot, aminek a megléte esetén nála elvérzik az adott férfi és maximum barátzónában jöhet szóba.

2020. jún. 20. 18:07
 5/8 anonim válasza:

4#


Mondasz valamit, de szerintem ott régen rossz, ha valakinek ezen szempontok akkora súllyal számítanak a párválasztásnál, hogy fennállásuk esetén "elvérzik" rajta valaki. Szerintem ott az illető fejében van a baj. (És nem biztos, hogy megéri az ilyenért odatenni magad).


"Utolsó meg butaságot mond, tele van a világ ilyenekkel, csak a nők vakok azokra a férfiakra, akik külsőre nem jönnek be nekik"


Ezt azért férfiként se jelenteném így ki, általánosító célzattal. Sok ilyen nő és férfi van, de nem gondolom, hogy mindegyik "szelektíven" vak lenne ilyen értelemben.


Egyébként nagyon érdekes az utolsó pontod, szerintem remekül leírod vele az emberek döntő többségét. A valóság (legalábbis az itthoni valóság) az, hogy kevesen engedhetik meg maguknak, főleg a mostani helyzetben a villogást és pazarló költekezést. De ideálnak természetesen a pénzes 1% (vagy akárhány % :)) van beállítva, köszönhetően a kereskedelmi tévéken sugárzott agymentes "valóság"-showknak.

2020. jún. 20. 18:20
 6/8 anonim válasza:

Kérdező, 2/5


Szerintem így hatványozottan nem igaz a mondás. Egy "nice guy"-al, már ha beszélhetünk fixen ilyen "típusról", hosszú távra jön össze egy normális nő. A "rosszfiúk" (ha lehet ilyen fix típusról beszélni) lehet, hogy könnyebben találnak egy-egy éjszakára "párt" maguknak, de az nem életképes párkapcsolat. És szerény véleményem szerint minél tovább marad valaki ebben a "rosszfiú", örök szoknyavadász agglegény szerepben, annál többet fog fórumokon és baráti társaságban panaszkodni a "szar" életéről, meg arról, hogy ő sosem talál párt magának.


De szerintem ezek nem fix kategóriák, élete során lehet valaki egyik is, másik is.

2020. jún. 20. 18:24
 7/8 anonim válasza:
3-masnak mondanám, hogy akkor wtf, 19 vagyok, nuku kapcsolat, mindenki foglalt körülöttem, holott a haverjaim meg a lány barátaim is szekálnak, hogy pont nekem nincs senkim 😅
2020. jún. 20. 19:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi véleményeket! :)
2020. jún. 20. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!