Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Edzőtermi csajozós szövegeket...

Edzőtermi csajozós szövegeket tudtok?

Figyelt kérdés
Felakarok szedni egy csajt akivel csak edzőteremben találkozok. Értelmes ötleteket pls. Hogyan közelítsem meg?

2020. júl. 12. 01:12
 1/10 Tabbouleh válasza:
Kezdj el vele beszélgetni mondjuk a molekuláris sejtbiológiáról, esetleg a génexpresszió szabályozásáról. Ha nem vágja, akkor magyarázd el neki, hogyan is vannak a dolgok. De ha ezt egy kicsit felvágósnak gondolod, akkor szimplán mondd neki, hogy mutasson pár gyakorlatot lábra, mert olyan combjai vannak, mint egy szexistennőnek. Innen is indulhat egy beszélgetés, persze más irányba.
2020. júl. 12. 01:22
 2/10 anonim válasza:
Csá gizi megvizsgálod az izmaimat. A legjobban akkor láthatóak ha alattam vagy és a farkam benned van.
2020. júl. 12. 02:21
 3/10 anonim válasza:

Te is itt gyúrsz tes?

Ezzel tuti bevágódsz nála

2020. júl. 12. 03:53
 4/10 anonim válasza:

"Csá mit tolsz?"

Tuti siker!

2020. júl. 12. 07:14
 5/10 anonim válasza:
Értelmes ötleteket pls :DDDDD A te fajtádon olyan jókat lehet nevetni, pláne a teremben.
2020. júl. 12. 07:52
 6/10 anonim válasza:

Én a futógépen futottam kb. egy órája majdnem, amikor elment előttem egy fiú, majd hirtelen megállt rámnézett és azt mondta hmmmm de jó az izzadtságszagod. Felnevettem, aztán együtt nevettünk. Én viccesnek találtam, de tudom hogy ez nem mindenkinek jön be 🙂


Majdnem két évig voltunk együtt amúgy.

2020. júl. 12. 08:02
 7/10 anonim válasza:
Szia cica,nyomunk együtt,fekve?
2020. júl. 12. 08:20
 8/10 anonim válasza:

Csak hogy valaki segítsen is:


Ha annál a gépnél van ahol te is szériáznál, kérdezd meg, hogy beszállhatsz-e. Aztán kérdezd meg ő mennyit szokott csinálni, milyen gyakorlatokat és még mit. Kérdezd meg mióta jár oda és szereti-e a helyet, esetleg mást is sportol-e. És tessék már beszélgettek is. Ha szerencséd van, ő is fog érdeklődni rólad. Aztán az edzés végén meglátod mennyire volt nyitott rád. Ha igen, nyugodtan hívd meg egy hűsítő italra az edzés után és ennyi.

2020. júl. 12. 09:29
 9/10 anonim válasza:

Ne csajozós dumával kezdj.


Menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni, érdeklődj felőle, a többi jön magától.


De a csajozós dumák szerintem legtöbb lánynál nem válnak be.

20/L

2020. júl. 12. 13:26
 10/10 anonim válasza:
Azt is megkérdezheted, ha már a 8-as által írtakat kimerítetted, hogy máshol is sportol-e, mármint van-e olyan szabadidős tevékenysége, amit szívesen űz, például, kirándulás, evezés, úszás, ezek most nyáron aktuálisak, biciklizés, és hívd el egy ilyenre.
2020. júl. 13. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!