Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Letiltott a Tinder, mert 18...

Letiltott a Tinder, mert 18 alatt akartam használni az appot, és most sehogy sem tudok új profilba bejelentkezni, mert mindig kidob, hiába új e-mail címmel, meg telefonszámmal csináltam. Hogy tudnék bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat írjatok, tudom, hogy 18 éven felülieknek lett kitalálva, csak szeretném kipróbálni :)

2020. aug. 18. 20:33
 1/7 anonim válasza:
Írj levelet a hivatalos támogatásuknak, vagy várd meg míg 18 leszel :)
2020. aug. 18. 20:35
 2/7 anonim válasza:
Töröld a sütiket a böngészőből.
2020. aug. 18. 21:13
 3/7 anonim válasza:
VPN? Bár nem tudom hogy működik a Tinder, de hátha~
2020. aug. 18. 21:22
 4/7 anonim válasza:
Biztos meg jegyezte az ip cimet arrol a geprol nem nagyon lehet szerintem regisztralni meg egyszer
2020. aug. 18. 23:08
 5/7 anonim válasza:

Először engem is letiltott a Tinder, de valahogy sikerült újra bejelentkeznem. Őszintén fogalmam sincs mit csináltam... Először gondolom töröltem minden adatot a telómról, és teljesen más bejelentkezési adatokat adtam meg. De amennyi poén kamu fiókom van, simán használhattam bármelyiket :D (azokhoz rendes google meg mindenféle regisztrációs adatok tartoznak)

Akárhogy is csináltam nem lehetetlen a dolog, ki lehet azért játszani.

Ha megtalálom/eszembe jut pontosan megírom!

2020. aug. 18. 23:56
 6/7 anonim válasza:

"Biztos meg jegyezte az ip cimet arrol a geprol nem nagyon lehet szerintem regisztralni meg egyszer"


még szerencse, hogy az ip folyamatosan változik


a legegyszerűbb megoldás ha nyomsz egy gyári visszaállítást, akkor menni fog

2020. aug. 19. 07:42
 7/7 anonim válasza:
Jól tette a Tinder. Szabályokat be kell tartani. Aztán ha engedné csodálkozol miért kapsz arcodba pénisz képeket meg mocskos üziket.
2020. aug. 19. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!