Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyek! Ismerkedjünk. Benne...

Hölgyek! Ismerkedjünk. Benne vagytok?

Figyelt kérdés

Nem kertelek, barátnőt keresek hosszú távra. 20 éves egyetemista vagyok, viszonylag jóképű srácként jó humorérzékkel. Állatbarát, filmkedvelő, sokat kerékpározó vagyok. Nem vagyok a legmagasabb (172cm), ezt mindenképp vegyétek figyelembe.

Ha nem kellek, akkor nem kellek, nem én járok rosszabbul. Viszont ha érdeklődsz bármennyire is, akkor priviben képcsere után beszélhetünk, ha mindkettőnknek okés a másik kinézete.

Kérem, hogy ha nem kellek, akkor nem kell ide se írni, megértem anélkül is.


2020. szept. 24. 22:18
 1/7 anonim válasza:

Csak ha támogatod az iskolábajárásom

(20L)

2020. szept. 24. 22:48
 2/7 anonim válasza:
rám irhatsz ha gondolod
2020. szept. 25. 02:21
 3/7 anonim válasza:
Érdekesen hangzik, ha szeretnél, írj.
2020. szept. 25. 09:24
 4/7 anonim válasza:
írj képpel, légyszi. Lehet szimpatikusak leszünk egymásnak
2020. szept. 25. 12:39
 5/7 anonim válasza:
"Ha nem kellek, akkor nem kellek, nem én járok rosszabbul." Ez enyhén egoistán hangzik. :D
2020. szept. 25. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös

Értem miért mondod, de nem értek veled egyet. Tudom, hogy ki vagyok, teljesen ismerem magam (ezt sokan nem tudják, nehéz ezt megtenni). Ez inkább kellő magabiztosság, semmiképp sem egoizmus.

2020. szept. 25. 19:58
 7/7 anonim válasza:

5ös voltam.

Értem mit akarsz mondani és tök jó ha magabiztos vagy.

Mindenesetre ez akkor is merész kijelentés.

Ami számodra jó, az nem biztos ,hogy más számára is az lesz.


Pl. Szerintem a citromos fagyi a legjobb, valszeg sok ember szerint meg nem.

2020. szept. 25. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!