Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik az, hogy félek egy...

Létezik az, hogy félek egy pártól? 23F

Figyelt kérdés
Életembe nem fog még párom és akárhányszor kezdene jól menni a dolog egy lánnyal akkor hirtelen valami félelem megy át rajtam. Nem attól lehet hogy félek egy társtól vagy még mindig éretlen vagyok a dologhoz?

2020. okt. 28. 07:58
 1/5 anonim válasza:
Azt kellene megtudnod, hogy valójában mitől félsz. Egy párkapcsolat sok összetevős dolog, próbáld meg megfogalmazni magadban, hogy mely része az ami félelmet kelt benned.
2020. okt. 28. 08:11
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán az hogy figyelnem kéne valakire meg törödnőm vele, odalenne az egész csöndes, nyugodt életem vagy nemtudom.
2020. okt. 28. 08:56
 3/5 anonim válasza:
Akkor ebben az esetben azt mondom, hogy igen, még elég éretlen vagy erre.
2020. okt. 28. 09:01
 4/5 anonim válasza:
A szabadság megfosztásától félsz. Olyan párt kell találnod akiknél úgy mond nagyon hosszú a póráz, vagy is engedi, hogy élj ahogy neked jó. Többek közt ezt meg is érti.
2020. okt. 28. 10:07
 5/5 anonim válasza:
Lehet, attól félsz, hogy majd otthagy. Elmehetnél egy pszichológushoz.
2020. okt. 30. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!