Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komolyan mi ez?Társat keres...

Komolyan mi ez?Társat keres itt ebbe a kategóriába de képet már nem is küld?Ez olyan alap.Nem tudom mit kell ezen izélni.Én is küldenék.Meg hogy anonim oldal .Ja akkor irogassunk 25000 sort hogy aztán esetleg képről kiderüljön hogy mégse?

Figyelt kérdés
Nem is értem hogy lehet ilyen alap dolgokon baszakodni.Ja egy anonim oldal akkor egy olyannak irogassak akiről nem is tudom hogy néz ki.Igazán remek.Ennyi erőből lehetne vakrandi is
2020. nov. 6. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Mesélj, mi történt.

Általában kép küldés úgy szokott menni, hogy instán, fbn vagy bárhol máshol szokás képet küldeni, és nem itt hogy feltölteni valahova és majd privátba belinkelni, mert az kép lehet bárhonnan. Jobb ha valakivel dumálsz és utána instára, fb-re átmentek és ott van képcsere. Csak odáig el is kell jutni, ami soknál meg ingoványos terület.

2020. nov. 6. 15:01
 2/26 anonim válasza:
Valószínűleg kamu az olyan. Ha akarna valamit tőled, adna elérhetőséget. Én is szoktam.
2020. nov. 6. 15:08
 3/26 anonim válasza:
Én e-mailben szoktam képet küldeni. Meg ha minden jól alakul akkor pár nap múlva kérek még egyet. 😊 De ez oda-vissza működik. Jobb, ha időben kiderülnek a dolgok, még bármilyen érzelem előtt. Az ember ne titkolja/szégyellje már önmagát! Nem is értem az ilyen embereket. Magukat (is) becsapják...
2020. nov. 6. 15:56
 4/26 anonim válasza:
Nekem olyan volt, hogy az elején megkérdeztem a csajt, merre lakik, elég az is, hogy melyik megyében. Erre nyomtalanul eltűnt az illető. Akkor mégis hogy a francba akar ismerkedni? Írogassak neki feleslegesen, aztán napok-hetek múlva kiderül, hogy az ország két ellentétes végén lakunk? A másik kedvencem, amikor a "beszélgetés" annyiból áll, hogy én kérdezem őt, próbálom megismerni, de ő még arra is képtelen, hogy legalább visszakérdezzen. Most akkor ennyire ostoba valaki, vagy ennyire közönyös? És nem egy ilyen eset volt már. Mondjuk az ilyen szar alakokért nem is kár, de hogy ennyire ne legyenek normális emberek ezen az oldalon, az egyszerűen félelmetes. Teljesen tisztességes beszélgetésekből szó nélkül kilépnek, képtelenek az érdeklődésre, ha meg közelebb szeretnék kerülni hozzájuk, akkor befosnak. Ennyit az itteni felhozatalról.
2020. nov. 6. 17:46
 5/26 anonim válasza:
4# Hány éves vagy?
2020. nov. 6. 17:50
 6/26 anonim válasza:
#5: 30-on (meg a nyúlon) túl.
2020. nov. 6. 18:00
 7/26 anonim válasza:
6# Jól hangzik :)
2020. nov. 6. 18:04
 8/26 anonim válasza:
#7: Mert?
2020. nov. 6. 18:05
 9/26 anonim válasza:
8# Csak mert én is.
2020. nov. 6. 18:09
 10/26 anonim válasza:
#9: És férfi is, kitalálom.
2020. nov. 6. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!