Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért vannak ilyen szánalmas,...

Miért vannak ilyen szánalmas, semmire kellő emberek? (Többi lent.)

Figyelt kérdés
A járvány miatt mostanában rá vagyok kényszerülve az online ismerkedésre. Sokszor tapasztalom azt Tinderen, vagy más felületen, hogy jókat beszélgetek lányokkal, aztán vagy törölnek, vagy eltűnnek. A legtöbb esetben még is beszéljünk, hogy folytatjuk. Mit élveznek ezen? Ennyi idejük van? Sok más dologra szívesebben fordítanám az időmet, mintsem olyanokra akik az időmet b....ák el. Mire jó ez?

2021. márc. 10. 03:19
 1/7 anonim válasza:
Nem tinderen kéne próbálkozni
2021. márc. 10. 03:30
 2/7 anonim válasza:
Ezt én se értem. Túlságosan sokat képzelnek magukról manapság a lányok.
2021. márc. 10. 06:16
 3/7 anonim válasza:

Mert vannak, akik csak dugni akarnának egyet (igen, nők között is van ilyen), és amikor látják, hogy ebből nem lesz egyhamar semmi, lelépnek.

Vagy egyszerre több vasat tartanak a tűzbe, és ha valakivel alakul valami, a többi jelöltet ejtik.

Illetve hát az sem lehetetlen, hogy pár trollba is belefutsz, akik annyira lányok, mint amennyire én agysebész vagyok.

Viszont ez akármennyire is illetlen, vagy sok esetben szánalmas dolog, az sem kevésbé szánalmas, amikor valaki az idővel hozakodik elő. Most komolyan, te képes vagy az egy üzenet megírására "elpazarolt" időn lovagolni? Ha neked az a másfél perc ennyire komoly trauma, akkor a te életvezetéseddel is nagyon komoly problémák vannak.

2021. márc. 10. 07:49
 4/7 A kérdező kommentje:

3: Napokról beszélek.

Vêvigbeszgetünk egy napot, este még off.

Igen, képzeld nekem egy nap számít. Sokmindent lehetett volna helyette csinálni.

2021. márc. 10. 08:01
 5/7 anonim válasza:
1: szerinted hol érdemes? Mindegyik app algoritmusa arra épül, hogy fizess
2021. márc. 11. 22:13
 6/7 anonim válasza:
"...járvány miatt" meg "kényszerülve" omg :DDDD Micsoda ember tragédiája vagy te ember. Igazi kamugép... Te a vírus előtt is balhere voltál, az ilyenek járnak csak beszélgetni tinderre
2021. márc. 23. 00:15
 7/7 A kérdező kommentje:
6: Járvány előtt ért véget egy kapcsolatom.
2021. ápr. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!