Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok meg mernétek adni...

Lányok meg mernétek adni nekem a számotokat privátban?

Figyelt kérdés
Régen társkereső oldalon volt olyan hogy ráírtam egy lányra,ő meg válaszul elküldte a telefonszámát.Felhívtam és tényleg ő volt az.Fél órát beszélgettünk,később találkoztunk,de nem jöttem be neki személyesen így nem lett semmi a dologból.De talán ez nem olyan nagy szám,hogy megadta a számát,mert ha elkezdtem volna nyomulni vagy hívogatni annak ellenére hogy nem akart összejönni velem simán letiltott volna.

2021. ápr. 2. 10:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egy random ismeretlennek? Ennyi erővel szórólapon is szórhatnám az utcán...
2021. ápr. 2. 11:05
 2/14 A kérdező kommentje:
1 fontos neked hogy személyesen ismerd akinek megadod a számod?
2021. ápr. 2. 11:17
 3/14 anonim válasza:
Igen, mert csúnyán vissza lehet élni vele, plána hogyha egy kicsit is ért valaki az informatikához. Családtaggal megtörtént, pedig ő férfi volt...
2021. ápr. 2. 11:21
 4/14 anonim válasza:
csak szolok hogy mindenkinek nyilvanos a mobilszama is, kulon kell kerni hogy titkositsak ha azt akarod, szoval nem kell idiotanak lenni hogy nem adod meg mert visszaelnek vele... szerinted a csomo telemarketinges meg politikai hulyesegekkel traktalo emberek hogyan talalnak meg?
2021. ápr. 2. 11:36
 5/14 anonim válasza:
Nem,majd ha már sokat írkáltunk,akkor.
2021. ápr. 2. 12:13
 6/14 anonim válasza:
3 magyarázd már el hogy lehetne visszaélni
2021. ápr. 2. 12:57
 7/14 anonim válasza:
Kérdező, te miért nem írod be ide a számodat, ha mástól azt várod el, hogy megadja neked? Írd be és aki ismerkedni akar veled, az majd felhív.
2021. ápr. 2. 12:58
 8/14 anonim válasza:

Kérdező, vissza lehet élni vele. Ha én megadnám a számom, és te pl zaklatni kezdenél, hiába tiltalak le.

Onnantól akármilyen számon hívogathatnál, ismerve az enyémet, másik telón, haverodén, anyádén stb.

Nagy felelőtlenség idegennek megadni.

A lakcímünket se írjuk a homlokunkra. 😀

Pontosan ez az, ami miatt fel lehet jelenteni a telefonos zaklatókat, bűncselekménynek minősül. A letiltás nem megoldás, sokat nem is érünk vele. Van, aki ezzel nem is bajlódik, megy a feljelentés rögtön, joggal.


[link]

2021. ápr. 2. 14:37
 9/14 anonim válasza:
Svedben pl rendszam alapjan (ami igencsak nyilvanos) mindent le lehet nyomozni akarkirol, es akarkinek elerheto ez. Akkor mitol fosol ugy megis? Hogy felhivlak mikozben maszturbalok? huuuha
2021. ápr. 2. 14:40
 10/14 anonim válasza:

Ha neked ez nem gond 9-es, oké. Írd ki bátran a számod.

Ha majd egész nap ismeretlen számok hívogatnak és mocskolódó sms-eket kapsz, lehet átgondolod. Ha nap közben többen keresnek telefonon valamivel kapcsolatban, honnan tudod, hogy fogadhatod a hívást vagy valaki üvöltözni fog és fenyegetőzik?

Nem mindenki zaklatna, de miért kellene ezzel kísérletezni. Nem értem, mit szeretnél közölni.

2021. ápr. 2. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!