Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Keresem a párom írj, ha ez...

Keresem a párom írj, ha ez igazd rád!?

Figyelt kérdés
18 éves fekete vagy vörös hajú zöld szemű leszbikus lányt keresek legyen magas jó seggel szeressen kirándulni inni meg lanazni meg szektázni meg deszkazni meg mindent ami veszélyes vagy illegális legyen pszichopata de szeresen cukin összebújva aludni akár 17 órákat is lehet felőlem top is vagy bottom is leszarom csak legyen őrült 😌

2021. ápr. 2. 21:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy ez a kérdés komoly-e avagy sem, de nagyon gynítom, hogy nem az :'DDD
2021. ápr. 2. 21:48
 2/11 anonim válasza:
Én ilyen vagyok csak se nem férfibe se nem nőbe még nem találtam neki nevet de ilyen 3. nemű vagyok az még belefér?
2021. ápr. 2. 23:05
 3/11 anonim válasza:
Nem kell ennyire egy idealizált valakit elképzelni, mert nagyon nehezen fogsz találni olyat, aki ezeket a feltételeket mind teljesíteni tudná. Most komolyan, nem mindegy, hogy milyen a szeme vagy haja színe, ha amúgy jól néz ki?
2021. ápr. 2. 23:43
 4/11 anonim válasza:
Transz vagyok,írhatok??:D
2021. ápr. 3. 08:15
 5/11 anonim válasza:
Kb mind megvan annyi hogy barna a hajam és a szemem. Mondjuk néha vörös ha olyan kedvem van. Deszkázás helyett meg ablakokat szoktam kitörni téglával
2021. ápr. 3. 12:52
 6/11 A kérdező kommentje:
5 az bulis, de a gyújtogatás még bulisabb. 😏
2021. ápr. 4. 22:52
 7/11 anonim válasza:
Huligánok 🤣
2021. ápr. 5. 16:54
 8/11 anonim válasza:
Amazon nekrofílok előnyben. Ha öngyi is, akkor ugrás a nyakába. (Nyakának?)
2021. ápr. 5. 22:46
 9/11 anonim válasza:

Szia.😁 Én 19 vagyok, barna hajú, fekete szemű, és szeretek szellemeket vadászni hajnali 3kor a temetőben.😅

Jelmondatom pedig "money is the anthem of success so put on mascara and your party dress💅"

Switch vagyok.

2021. ápr. 6. 06:10
 10/11 anonim válasza:
A temetőkben síri csend van és nyugalom. Hajnali háromkor (is) jókat durmoltam a temetőkben, nem egyszer. Ki tudja, lehet, hogy a szellemek okozták, tán vigyázták álmomat. De valószínűbb, hogy a friss levegő okozta a temetőben, hiszen a szabadban van.
2021. ápr. 6. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!