Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ti mit szóltok ehhez?

Lányok ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Társkeresőkben ha matchelek valakivel nem szoktam vele ott beszélgetni hanem inkább elhívom egy italra. Nem szeretném hogy a társkeresőben megismerjenek valamilyennek és később derüljön ki hogy amúgy élőben nem is olyan vagyok és ezért csalódni kelljen bennem. Elsőre elég sokan azt mondják hogy oké menjünk. Mondjuk 10 matchből 5 benne van. Aztán viszont 10 matchből 9 letilt vagy nem ír vissza pár nap múlva. Nemtudom hogy találnak más csávót vagy csak megijednek a dologtól de 10ből 1 az aki tényleg el is jön és nem tilt le 1 nappal a tali előtt vagy a pontos dolgok megbeszélése közben. Szerintetek nagyon rontom az esélyem azzal hogy nem akarok chatelgetni és nem akarom hogy másnak ismerjenek meg mint aki vagyok valójában? Nemtudom hogy számít e de 25 vagyok és átlagos vagy kicsit gyengébb kinézetű. 18-30 korosztályal szoktam ismerkedni.
2021. máj. 22. 19:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Légyszives a korotokat is írjátok a válasz mellé.Úgy kicsit talán pontosabb képet kapok arról hogy mi van. :D
2021. máj. 22. 19:29
 2/14 anonim válasza:

Azért ha nulla infót adsz meg magadról, akkor én sem szivesen akarnék veled találkozni.

Nagyon privát dolgokat nem kell írni magadról, de azért valamit csak meg kell osztani arról, hogy milyen vagy, mi érdekel, stb.

2021. máj. 22. 19:39
 3/14 anonim válasza:

Oké, most képzeld el egy nő helyzetéből:

Valaki elhív inni valahová, úgy hogy még max csak a képedet látta. Ráadásul csak nemrég óta lehet beülni helyekre, tehát eddig leginkább csak "felviszem a lakásra" opció állt fenn.

Te pedig bárki lehetsz, nem pedig csak egy 25 éves talán velem összeegyeztethető személyiség.


Lehet nem jön át, amit mondani akarok, de a lényeg, hogy ez para. Ez ilyen "elhívlak egy ismeretlen helyre majd megerőszakollak és feljelenteni se tudsz mert kamu profillal társkeresőztem" jellegű para.

2021. máj. 22. 19:42
 4/14 anonim válasza:

Nem tudom milyen a profilod, így leírom az én tapasztalataimat úgy összességében is.

(Például én eleve nem húzok jobbra olyanokat, akiknek 1 képe van, vagy minden képe napszemüvegben, sapkában, vagy ilyesmiben, vagy semmit nem írt a bemutatkozásba)

Szóval ha matchelek valakivel aki szimpi volt, és szinte az első kérdés az hogy találkozzunk az egyből off.

Én szeretnék azért egy pár napot (de nem heteket, félreértés ne essék) beszélgetni, hogy azért valamennyire legyen egy elképzelésem, vagy képem a stílusodról.

Én is hamarabb feloldódok, és nem egy full vadidegen áll ott előttem élőben, hanem már van valami “sejtésem” hogy ki vagy, esetleg már van is téma a találkozóra.

Nem arról van szó, hogy neten akarlak megismerni, mert egyértelmű hogy élőben dől el minden, de szerintem sokkal jobb egy pár nap beszelgetes után beülni valahova, és tényleg beszélgetni, és nem belefutni olyan kínos helyzetekbe, hogy a másik nem oldódott fel és nem tud egy teljesen ismeretlen emberrel felszabadultan beszélgetni, vagy átmegy az egyik fél részről ilyen vallatás szerű dologba.

2021. máj. 22. 20:14
 5/14 anonim válasza:
Ez nem így működik, én sem mennék. 22/L
2021. máj. 22. 20:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És mit gondoltok mennyi az az időtartam ami ideális? Mert nekem volt olyan hogy 1 hónapig napi 10 órákat írkáltam egy csajszival. Tökre megkedveltük egymást, személyesen is találkoztunk négyszer de sosem volt annyira jó. Elbeszélgettünk meg minden de nem volt meg az ami miatt több lett volna az egész. És azért 1 hónap beszélgetés után eléggé nagy csalódás volt a dolog.
2021. máj. 22. 20:40
 7/14 anonim válasza:

Én azóta nem vagyok benne a hirtelen jött találkozókba amikor is volt egy pasi aki neten olyan ocsmányul kezdett el nekem írni dolgokat. Előtte totál mézes mázos volt. (ő pl a talit erőltette) aztán amikor nemet mondtam a találkozóra előjött belőle a sz.r énje és írt mindenfélét, csak jót nem... Teljesen ledöbbentem, hogy ezt ő így magára vette. Türelmetlen, nem törődöm h.lye volt. Persze a szépet azt tette :-D..

Szóval én ejtem ezeket a gyors találkozókat. Minimum sokadik beszélgetés után lehet találkozó.

2021. máj. 22. 21:30
 8/14 anonim válasza:

Ja én azt mondanám, hogy min. 2 hét az az idő míg azért kiderül a másikról valami a beszélgetések alatt.

A másik, hogy olyanokat én se jelöltem vissza akik nem írtak semmit magukról vagy csak 1 távoli, vagy nem épp tiszta képet tett fel magáról.

2021. máj. 22. 21:32
 9/14 anonim válasza:

#4 vagyok.

Nekem is volt olyan, hogy 1 hónapig végigbeszélgettem a napokat a palival, kiemelném hogy nagyon jól alakult minden, és nagyon egy hullámhosszon voltunk, szinte már ijesztő módon passzoltunk, egy hónap után sikerült találkozni, a lehető legrosszabb napomon, viszont nagy volt a távolság, már nem lehetett a dolgot tovább húzni, túl régóta beszéltünk írásban. És persze nagyon megkedveltem és iszonyat nagyot koppantam amikor kiderült hogy offos vagyok. Hogy aztán talált jobbat vagy tényleg a távolság volt a baj, az már sosem derül ki.


Szerintem max 2 hét körüli az idő, amíg lehet ezt húzni anélkül, hogy bárki túl nagyot csalódna ha mégsem működik a dolog.

És azért 2 hét, mert mindenkinek lehet egyéb elfoglaltsága, vagy olyan esemény, ami miatt egyelőre nem tudna sort keríteni egy találkozóra (vagy egyéjszakás dologra akár).

Szóval én ezt úgy kezelem, hogy 2 hét beszélgetés jöhet egy találkozó előtt, és a találkozó ~1 héttel elhalasztása. Mert bármi közbejöhet ami rányomhatja a bélyegét az egész dologra (pl. közeli családtag halála a környezetemben most elég sok embert érint, utána akármennyire kedvelem az illetőt akivel taliznék, akármilyen szimpatikus, nem biztos hogy oda tudnék koncentrálni).

Viszont tanulva a saját “hetekig beszélgetünk, megkedveljük egymást, kötődni kezdek, nincs meg az a plusz” esetemből, azt sikerült megfejteni, hogy 2 hétnél tovább tényleg nem szerencsés ezt húzni.

2021. máj. 22. 22:09
 10/14 A kérdező kommentje:
És ezt honnan tudtad meg hogy "offos" vagy nála? Megmondta hogy inkább ne találkozzatok többet vagy hogy?
2021. máj. 22. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!