Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Szerintetek egy párkapcsolatban mennyire fontos, hogy ugyanúgy akarjátok eltölteni a szabadidőt? Egyik otthonülős, másik jövős-menős akkor emiatt a kapcsolat nem műkődhet? Pár hónap ismeretség után még csiszolódhat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 18:26
 1/8 anonim válasza:

Én mondjuk nem tudnék egy otthon ülős lánnyal együtt lenni. Én igazából azért szeretnék barátnőt, hogy legyen kivel megosztani az élményeket, bejárni a világot, együtt menni edzeni, biciklizni a hegyekbe (nem Magyarországon lakom), túrázni az erdőkben, sátrazni, stb., minden, amit csak el tudsz képzelni.


Nyilván egyedül vagyok, nem találok erre vevő nőt sehol. :D De ettől függetlenül tényleg nem tudnék otthon poshadni vele. :(

2021. máj. 29. 18:32
 2/8 anonim válasza:
Én nagyon szerek utazni. A barátnőm inkább otthon ülős volt. Kezdetben még rá lehetett venni hogy menjünk el erre-arra, de 100 kilométeres útnál hosszabbra lehetetlen volt rávenni. Később aztán teljesen begubózott, programot sem lehetett tervezni vele. A boltnál messzebbre nem jutottunk. Részemről nem működött így. Ahogy az első írja, én élményeket szeretnék a párommal. Romantikus tud lenni együtt filmezni, főzni, fürödni, aludni, de néha ki kell mozdulni hogy ne laposodjon el minden.
2021. máj. 29. 18:52
 3/8 anonim válasza:
Rettenetesen fontos mint minden más kapcsolatnál is. Ezek az élmények lehetnek a hosszútávú boldogság zálogai persze csak akkor ha mindkét fél élvezi. Meg még az is fontos ki mennyire igényli a másik társaságát (mennyi idő/mennyi program stb).
2021. máj. 29. 18:54
 4/8 anonim válasza:

#1 Én is ilyen embert keresnék, akivel élményeket lehet megosztani, kalandokat átélni, akivel nem unalmas az élet, és nem nekem kell mindig erőlködnöm, hogy menjünk már valahova.


#2 Ugyanez volt a legutóbbi kapcsolatomban. A barátom jól elvolt otthon, én meg egy idő után meguntam, hogy mindig csak én erőlködök, hogy csináljunk már valamit, mozduljunk ki. Nem működött volna hosszútávon emiatt, és nagyban hozzájárult ez ahhoz, hogy vége lett. Elképzeltem magam 20 év múlva vele, ahogy az én életem is ellaposodik mellette. Nem! Én aktív szeretnék maradni. :D Úgy vagyok, mint #2. Kellenek a meghitt órák, de 0-24-ben nem csinálni semmit, csak benn henyélni, az annyira nem én vagyok...

21/l

2021. máj. 29. 19:59
 5/8 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy mindkét fél egyformán otthonülős. De mondjuk hosszú távon egy hiperextrovertált, aki állandóan jön-megy és egy iszonyatosan introvertált kicsinálják egymást. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!
2021. máj. 30. 01:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jobb előbb véget vetni a kapcsolatnak? Úgy érzem, minden erőfeszítés hiába, egyszerűen neki mások az igényei. Én pedig emiatt lemaradok sok mindenről, mert mellette /vele akarnék lenni, hogy ne külön legyünk, hanem együtt...
2021. máj. 30. 13:26
 7/8 anonim válasza:
Ha nem tudtok kompromisszumokat kötni, igen, pl. oké, havi 1-2 alkalommal ilyeneken részt veszek, többiben meg mész a haverokkal. Mert pl. valahol ez így működik.
2021. máj. 30. 14:53
 8/8 anonim válasza:
Ez hosszú távon komoly konfliktus forrás lehet. Főleg akkor, ha egyikük sem akar megváltozni, amire jó esély van.
2021. máj. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!