Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szüksége van rá.. Ki van még...

Szüksége van rá.. Ki van még úgy, hogy nagyon szeretné, hogy a szingli apukája végre új társra leljen? Mert akkor egyeztethetnénk.. xdd

Figyelt kérdés

Igazából kíváncsiságból felvetném az ötletet, ki tudja. Nagyon jót tenne anyának, ha végre rátalálna a szerelem.. Teljesen szét van csúszva, és biztos vagyok benne, hogy egy szerelem az egekbe emelné.

Róla annyit, hogy negyvenes éveiben jár, nagyon sportos és fiatalos (kb. 35-nek néz ki), kedves, mosolygós és kiemelkedően jó a humora, ha igazán akar valamit, akkor végtelenül kitartó. Most mondanám, hogy intelligens, de kb. mindenki intelligensnek tartja magát, úgyhogy felesleges leírni (amúgy tényleg intelligens). Kevésbé jó tulajdonsága, hogy akaratos és sokszor türelmetlen.

A helyzet az, hogy nagyon össze van törve, és nehezen enged közel magához bárkit is. Elég speciális eset..


Személy szerint megvetem a netes ismerkedést, mivel elég műnek és erőltetettnek érzem, de sosem lehet tudni, hogy hogy sodor össze az élet azzal a férfival/ annak a férfinak a gyerekével, aki megdobogtatná végre valahára anya szívét..


Szóval, ha van egy apukád, akivel kapcsolatban te is így érzel/ ,,jelöltnek" érzed magad, akkor írj privátba pár sort te is róla/ magadról, kérlek!


U.i.: Kérlek titeket az olyan kommenteket hagyjátok, hogy ,,Mit szólsz bele?" stb. Mert nem tudtok semmit rólunk, így ismeretlenül kár is ebbe belemenni, mert egy részt semmi közötök hozzá, más részt nem arról szól a kérdés, hogy ki gondolja ezt helyesnek és miért, vagy miért nem. Aki mégis elkezdene kötekedni, azt jelenteni fogom automatikusan. Úgyhogy ne is fáradjatok! Köszi a megértést!


Előre is köszönöm!



2021. jún. 14. 21:38
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem jó ötlet.Anyukád aligha fogja díjazni.Egyrészt megharagszik,megsértődik rád,hogy a háta mögött kavarsz.Másrészt pedig ki tudja milyen embert akasztasz így a nyakára.Főleg ha mély ponton van,talán nem kéne hogy még tetézze a már meglévő problémáit.
2021. jún. 15. 05:55
 2/8 anonim válasza:

:'D


Én nem kötekedni akarok, de anyukádat nem kéne előtte erről megkérdezni pláne, hogy nehezen nyit, és speciális eset.


A smiley azért van, mert aranyos vagy, de ha te lennél a gyerekem és ilyenen gondolkoznál a hátam mögött vagy előttem titokban lenne hozzád néhány keresetlen de kedves és aranyos szavam és számomra nagyon, de nagyon kellemetlen lenne.


Többek között az, hogy az ilyen random látatlan randi szervezés két gyanútlan embernek kudarcba is válthat, ha meglátnád az apukát és azt mondanád nem tetszik, vagy beválasztasz anyukádnak olyat aki neki nem tetszik, nem csak neked. És akkor is kommunikálnod kell az apukával, kellemetlenül elmondani, hogy bocsánat de anyunak mégsem tetszik, ha már te vagy a titok randi szervező, illetve régiesen fogalmazva a kis Jente.


Ha azt írtad volna, hogy van egy apuka vagy egy férfi, aki tetszik anyukádnak és fordítva, mert megfigyelted, és kipuhatoltad ügyesen anélkül, hogy bármit is sejtenének, az is kudarc gyanús akció még akkor is ha esetleg a másiknak van egy két fia vagy lánya, és velük együtt próbálnád összehozni őket, és szépen kettesben vagy hármasban megtervezitek az akciót, hogy hogy lehetnétek testvérek, ha a kiszemelt testvérek is így gondolják, ha nem akkor egyéni akcióba kezdhetsz de azt is mérlegelve hogy esetleg nem úgy alakulnak a dolgok ahogy te elképzelted vagy sikeres lesz az összehozó hadművelet akció, mert ha nem az neked is kellemetlen lesz, de leginkább anyukádnak mert írtad anyukád speciális eset. Ezért kéne jól meggondolnod minden ilyen akciódat. Aki speciális az valamikor az életben nagyon nagyot csalódott, ami nem egy szimpla csalódás volt, ne akarj neki lutriból fájdalmat okozni, óvd meg őt ettől és magad is.


Tényleg csak jó tanács kicsi lány, értem én, hogy segíteni szeretnél neki, de ne így. Gondolom ha most tehetnéd a két Lotti segítségét is igénybe vennéd ehhez a hadműveletedhez :D. Bár ők nekik nincs referenciájuk két ismeretlen ember összehozásában, csak házas és már elvált emberek összehozásában.


De te tudod, csak ha nem úgy alakul akkor mindenkinek kellemetlen lesz, anyukádnak még fájdalmas is.

2021. jún. 15. 06:57
 3/8 anonim válasza:
Szerintem aranyos vagy, hogy próbálkozol. Sajnos a gyakori nem az értelmiségi réteg székhelye, de azért sok sikert kívánok, hátha megtalálod a megfelelőt. :3
2021. jún. 15. 09:41
 4/8 anonim válasza:
2021. jún. 15. 11:20
 5/8 anonim válasza:

4-es magyarán nem is az anyukájának keres társat, hanem saját magának egy mostoha testvér párt? Anyuka csak a mellébeszélés tárgya.


Amúgy a gyk ahogy a 3-as írta nem a kiemelkedően intelligens és eq intelligens emberek tárháza, vannak de egyik se akar ismerkedni direktbe, maximum random ahogy az élet hozza, úgy, hogy nem is akarták.


Kislány jót akarsz ugye magadnak? Inkább beszélgess anyukáddal, mint írtad speciális, egy ilyennel szerinted mit fogsz elérni nála, egyrészt fájdalmat, másrészt szégyenkezést, hogy a lánya nem vele beszéli meg hanem a gyk-n teregeti ki a helyzetét.


Az előző kérdésed azért necces, mert soha nem tudod hogy ki van a számítógép másik oldalán, ha csak nem olyan munkakörben dolgozol amire van felhatalmazásod, hogy csekkold bírói végzéssel. De olyat ne akarj, mert ha valaki erre felhatalmazást kap pl. biztonsági szakemberként az azt jelenti, hogy baj van, vagy valaki bűnöző.


Amúgy hidd el nem a legjobb terep nem tudod megismerni se látatlanba, hogy akarod megismerni, leszervezel egy találkozót vele egyedül egymagad? Ha szerencsés vagy jó fej, ha nem akkor meg azon ügyködhetsz hogy menekülj a karmai közül. Fiatal felnőtt lehetsz, amolyan 20-as inkább beszéld meg ezt anyukáddal mert ez nagyon necces. Te se örülnél ha anyukád ugyanezt tenné, mert érzi a zsigereiben, hogy neked pasi kell, na de mi van ha anyu véletlen beválaszt neked egy nem tetsző pasit, akiről megvan győződve, hogy na ő, na ő nagyon illik a lányomhoz, és profi módon olyan helyzetbe hoz hogy rád tukmálja egy véletlen találkozás keretében.


Te élveznéd? Vagy az arcodon dacos harag és düh lenne, és már bőgve mondanád, hogy nem tetszik, engedj el.

2021. jún. 15. 11:35
 6/8 anonim válasza:

Amúgy miért nem regisztrálsz egy társkeresőre ahol kedvedre válogathatsz magadnak srácokat akiknek elvállt apukáik vannak?


Így ha bejön anyukádnak a barátkád apukája akkor lakhattok egy házban mint egy boldog család de ha nem jön be a párod apukája akkor nem. Az előző kérdésedből nekem ez jön le nagyon kiélezted a hangsúlyt hogy de csak fiús apuka jöhet szóba. És mi van akkor ha apuka fia 30 éves és anyukáddal jön össze helyetted te pedig és apuka hoppon marad aki egy tizessel vagy 20-assal több mint anyuka, de neked a fia mondjuk bejönne vagy mi van akkor ha lánya vagy lányai vagy lánya és egy tőled 15 évvel fiatalabb kisfia van de anyukád zsánere minden téren?


Amúgy miért nem randiztál a 30-assal? Nagyon szívhez szóló bemutatkozást írt. Tök jó fej volt veled.😄


5. oldalig jutottam az előző kérdésnél elfáradtam.


Jaah már értem anyukád feszült és rajtad vezeti le és mivel amikor pasija volt akkor nem volt ilyen te ezt a következtetést vontad le ha van pali akkor nyugi van.


Pali nélkül is lehet megoldható a probléma ha csak magnézium vagy b-vitamin hiánya van. Vegyél neki magne-b6-ot és b-komplexet és c-vitamint.

2021. jún. 15. 13:17
 7/8 anonim válasza:
Én azért kíváncsi lennék arra hogy anyuka hogyan szólna ehhez a kérdéshez és a lánya mennyire venné észre hogy lebukott. 😏
2021. jún. 15. 13:36
 8/8 anonim válasza:
ez olyan filmes dolog, nekem tetszik :D
2021. jún. 15. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!