Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves és gyönyörű hölgyekkel...

Kedves és gyönyörű hölgyekkel ISMERKEDNÉK ? !

Figyelt kérdés
48 éves férfi vagyok , de ez ne rémisszen meg titeket < 3 . Nem volt még komolyabb kapcsolatom , de NAGYON szeretem a nőket és ők is engem ! Fiatalabb lányok is írhatnak ! !
2021. jún. 23. 14:40
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ja, nekem is írhatnak. Sőt inkább nekem írjanak, mert nekem már több párkapcsolatom is volt nem vagyok kezdő, akit állítólag szeretnek a nők, de még 48 évig nem volt kapcsolata. :) És nem kell "gyönyörűnek" sem lenni, bőven elég, ha nekem tetszik.:) Budapest.
2021. jún. 23. 15:06
 2/20 anonim válasza:

A "kedves" szócska alatt milyen tulajdonságot értesz Kérdező? (Akár alkalomhoz nem illő mosolygás - vagy elég ha csak kultúráltan, illedelmesen igyekszik viselkedni minden élethelyzetben a jelentkező?)


A "gyönyörű" jelzőnek ugyan én nem felelek meg, de igyekszem adni a megjelenésemre, amennyire tőlem telik. Környezetem visszajelzései alapján a belső értékeim felülmúlják az átlagot.


Megismerkedhetnénk szigorúan csak barátilag? Adnál lehetőséget rá? Vagy inkább mindenképpen társat keresel? Elsősorban jóval fiatalabbat?


Üdv:

47/N

2021. jún. 23. 15:16
 3/20 anonim válasza:
Ha jóképű, gazdag, tanult, intelligens férfi vagy már írok is.
2021. jún. 23. 15:20
 4/20 anonim válasza:
Öreg, férfiként ez nem így megy, hogy kiírod, hogy ismerkednél, és már özönlenek is a levelek. Semmi nem derül ki rólad a korodon kívül. Azért az kedves, hogy nagylelkűen megengeded, hogy fiatal lányok is írjanak, nyilván egy fiatal lány olyannyira nem kell senkinek, hogy futni fog az első random középkorú csóka után, akiről semmit nem tud...
2021. jún. 23. 15:27
 5/20 anonim válasza:

Nekem is írhatnak kedves hölgyek, de kedvetlenek is!

Nem vagyok ilyen válogatós: 17 - 50 - ig jöhetnek a levelek! Ja, és én már nem vagyok szűz! Köszi! 29/F

2021. jún. 23. 16:09
 6/20 anonim válasza:
Jaj 😂😂🤣
2021. jún. 23. 16:44
 7/20 A kérdező kommentje:
Gazdag vagyok.
2021. jún. 23. 17:08
 8/20 anonim válasza:
És jóképű meg intelligens is? A három csak együtt ér valamit
2021. jún. 23. 17:40
 9/20 A kérdező kommentje:
130 IQ-m van.
2021. jún. 23. 17:42
 10/20 anonim válasza:
Nekem az is elég. Igaz, hetero vagyok és férfi, de valamit valamiért.
2021. jún. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!