Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mire jó az élet egyedül?...

Mire jó az élet egyedül? 40-es férfi ismerkedne, beszélgetne

Figyelt kérdés

40-es éveimben, átlag pali vagyok, egyedül élek, Pesten. Szebb vagyok az ördögnél, de őszülök és magasodik a homlokom. Nem vagyok incel, volt jópár kapcsolatom. Csóró vagyok, gyerektartást fizetek. Nem vagyok kigyúrva, de különösebben elhízva sem, igyekszem egészségesen élni. Fogsorom se való Colgate reklámba. Humorom az van, meg két fülem is. Odafigyelek a másikra, de eléggé feledékeny vagyok. Nem vagyok egy barkács zseni, de egy IKEA bútor összerakása fél kézzel is megy.

Hiányzik egy nő az életemből, akinek nem feltétlenül az az álma, hogy elvigyem hajókázni a Maldív-szigetekre, hanem hogy ha csak a járdaszigetre megyünk, akkor is tudjuk élvezni egymás társaságát.

Kicsit belefáradtam a hajtásba, a megfelelési kényszerbe, csak egy drámamentes kapcsolatra vágyom, egy partnerre, akivel el tudjuk egymást fogadni.

Igazából nem is tudom, mit remélek ettől a poszttól, talán csak ki akartam írni magamból. De ha valaki szeretne beszélgetni, akkor szívesen fogadom.



2021. júl. 13. 17:07
1 2
 1/15 anonim válasza:

"csak egy drámamentes kapcsolatra vágyom, egy partnerre, akivel el tudjuk egymást fogadni."


Neked férfi jóbarát hiányod van nem nő.

2021. júl. 13. 17:17
 2/15 anonim válasza:
Elvi kifogásod van az utazással és/vagy a Maldív-szigetekkel szemben vagy csak nem tudod/akarod fizetni egy nőnek oda az utat, esetleg a saját részedet sem tudod/akarod?
2021. júl. 13. 20:03
 3/15 anonim válasza:

De igényeid azok biztos vannak.

Heti több szex, vékony legyen, kedves stb stb. Kimaradt a lényeg.

2021. júl. 13. 20:03
 4/15 A kérdező kommentje:

#3 A lényeg, hogy beszélgetnék. A többi meg vagy adja magát, vagy nem.


Nem várok el mást, mint amit magam is megteszek - igyekszem adni magamra, és odafigyelni a másikra.


#2 Nincs elvi kifogásom a külföldi utazással kapcsolatban, és angolul is elég jól tudok. Az a mondat arra vonatkozott, hogy akinek az ilyesmi az elsődleges, az valószínűleg nem engem keres.

2021. júl. 13. 20:38
 5/15 anonim válasza:
Hát ez tetszett :) 24 évesen egyedülálló anyaként átérzem, amit írtál. Drámamentes kapcsolat hát erre én is nagyon vágynék :D de eddig csak olyan pasikat fogtam ki akik vagy nem becsültek meg vagy pedig szimplán nem voltak kapcsolatba valók. Van remény hidd el :)
2021. júl. 13. 20:50
 6/15 anonim válasza:

Nekem tökre tetszett amit irtál :-)

Irhatsz ha van kedved, beszélgetni szivesen beszélgetek :-)

2021. júl. 13. 21:33
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 Köszi a biztatást. :) Remény az mindig van, egyesek 80 évesen házasodnak újra... :D

#6 Írtam!

2021. júl. 13. 22:24
 8/15 anonim válasza:

Mire jó az élet? lehet csavarogni, élhetsz mindenféle hobbiknak. Senki nem kéri számon. :D


Én ezeket csinálom. Nem mondom hogy elzárkóznék ismerkedni akaró csajok elől, de nem vernyogok, tökjól elfoglalom magam nélkülük is. :)

2021. júl. 14. 01:28
 9/15 anonim válasza:
De, incel vagy, hiszen dugnál csak nincs kivel.
2021. júl. 14. 02:06
 10/15 A kérdező kommentje:

Trollok balra, a többiekkel szívesen beszélgetek. :p

[link]

2021. júl. 14. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!