Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki ismerkedne egy 33 éves...

Ki ismerkedne egy 33 éves pánikbeteg szorongó nővel aki nagyon tud szeretni??? Zala megyében élek!

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 09:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én
2021. júl. 19. 09:44
 2/13 anonim válasza:
Szia, hogy vagy?
2021. júl. 19. 09:50
 3/13 anonim válasza:
Ez azt jelenti, hogy ha bármit kellene intézni vagy valami hirtelen változás jön, akkor nem lehet rád számítani? Mindig fogni kell a kezed, ha ismeretlen szituáció van? Ez sosem fog változni, tehát kezeletlen a betegség?
2021. júl. 19. 09:55
 4/13 anonim válasza:
Átfogalmazom... egy tapadós energiavámpírral? Kösz, nem! Legközelebb ne rossz tulajdonságaidat írd le!
2021. júl. 19. 10:54
 5/13 anonim válasza:

Ez nem egy kezelhetetlen betegseg😩es nem is energiavampirsag.

De a kapcsolat szempontjabol fontos hogy a ferfi rendelkezzen annyi empatiaval hogy kepes legyen kezelni egy panikrohamot. 🤷🏽‍♀️ Ehhez kell egy bizonyos intelligencia szint es erzelmi szint.

2021. júl. 19. 11:06
 6/13 anonim válasza:
Nem az a hülye, aki nem akar mentálisan beteg nővel kapcsolatot, hogy utána a házból se tudjanak majd kimenni és azon kelljen rettegni, mikor kap valami rohamot. Ez gyógyíthatatlan, max le lehet tompítani valami bogyóval, de normális életük soha nem lesz.
2021. júl. 19. 11:14
 7/13 anonim válasza:
Szerintem kamu.
2021. júl. 19. 11:19
 8/13 anonim válasza:

Én is ismerkednék vele, ha mindenkinél jobban illenénk egymáshoz.

Bár olyan kínosan szenvedős szituációkat nem szeretnék, mint a Mr Nobody egyik párhuzamos dimenziójában.

2021. júl. 19. 11:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne semmi bajom ha normális emberek vennének körül akik nem akarnak lehúzni a szintjükre és akik nem szemétkednek a gyengébb lelkű ember társaikkal. Na és egy olyan társ aki mellett biztonságban lehet a nő nem veszekedős a férfi és nem idegesít akkor az ég világon semmi probléma nem lenne. Mert velem különösebb baj nincs csak rossz férfiakat választok társamnak és én iszom meg a levét. De nen teregetem ki itt mindenki előtt az életem eszembe sincs. Aki meg akar jobban ismerni az írjon rám privátban. 33-38 éves korosztály érdekel kizárólag a fiatalabbak nem.
2021. júl. 19. 12:01
 10/13 anonim válasza:
Akkor bukta. 44f.
2021. júl. 19. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!