Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szegedi illetve budapesti...

Szegedi illetve budapesti 22-24 év közötti lányok/nők, van kedvetek ismerkedni? (Magas, igényes, 22F) [ATTN: hosszabb szöveg]

Figyelt kérdés

Sziasztok! 👋


Sosem próbáltam még a gyakorin ilyet, viszont kíváncsi vagyok - látva a sok-sok innét alakult kapcsolatot. Miért is ebben gondolkozom? Több társkeresőn próbálkoztam, kisebb-nagyobb sikerrel, ám lehet, hogy elkerült a jó (beszélgető) társaság - úgy vélem, ha valaki a gyakori-t használja, mindenképp valami téma iránt érdeklődik, tud helyesen írni (meglepő, hogy itt mennyire jól és intelligensen ír a legtöbb ember) és ezt már jó pontnak érzem.


Picit magamról:

22 éves vagyok, átlagos/sportosabb testalkattal - és, jó vagy nem, de elég magas vagyok. 😅 Szeretem a divatot, öltözködésemmel követem is. Jelenleg szegeden élek és informatikusként dolgozom. Sok téma érdekel, több hobbival is rendelkezem, illetve nyitott vagyok az újakra is - hozd a témád, és beszéljük át! ☺️ A közeljövőben tervezek felköltözni budapestre, így mindenképp nyitott vagyok az esetlegesen "bekövetkező" távkapcsolatra is: optimista vagyok, és tuti van rá megoldás, ez nem lesz akadály a részemről.


Mint fentebb kivehető, komoly kapcsolatban gondolkozom, de ha csak egy jó barátság alakul ki, annak is nagyon örülök - kétségkívül a legjobb, ha először egy erős baráti kötelék alakul ki.


Próbáltam minden infót megadni, amit én fontosnak tartanék egy ilyen "bejegyzésben", de természetesen bővebben is mesélni szeretnék magamról.


-- Egy kérésem van: szeretném valami más közösségi felületre terelni a beszélgetést, így Te is megbizonyosodhadsz a "valódiságomról", illetve én is a tiédről. 🙂 (Bár nem ezzel szeretnélek elriasztani, nyugodtan szólj, ha kétséges).


Nagyon köszi, ha eddig elolvastad, és ha szeretnéd folytatni ezt a történetet, várom az üzeneted (persze, férfiként ragaszkodom a kezdeményezéshez így egy sziával is megelékszem - majd folytatom). ☺️


Ui. elég későn és fáradtan írtam már a kérdésemet, de próbáltam a lehető legjobbat kihozni belőle. A keresésemen nincs úgymond időlimit, mindenképp jelezni fogom kommentként, ha megtaláltam akit keresek, addig viszont nyitva marad a bejegyzés.✌️



2021. szept. 15. 00:37
 1/6 anonim válasza:
Képet priviben mutatsz?
2021. szept. 15. 06:10
 2/6 anonim válasza:
Csak ez a korosztály érdekel? Fiatalabbak nem?
2021. szept. 15. 09:38
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: gondolkoztam, hogy mi maradhatott ki, de tulajdonképpen, ezt felejtettem el beleírni. 😄 Főként ebben a korosztályban keresek, de úgy vélem, hogy bizonyos kereteken belül a kor sem számít - nem ez határozza meg valaki személyiséget.


Így, természetesen ez sem probléma számomra, szívesen ismerkedem bárkivel. 🙂

2021. szept. 15. 10:28
 4/6 anonim válasza:
Küldesz képet? :3
2021. szept. 16. 01:24
 5/6 anonim válasza:
Küldesz képet? S milyen magas vagy? :D
2021. szept. 17. 19:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, idő hiányában már nem szeretném folytatni a posztom lényegét. 🙄


De azért mindenképp köszi az érdeklődést! 🤞

2021. szept. 17. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!