Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderre leszbikusként érdemes...

Tinderre leszbikusként érdemes fellépni?

Figyelt kérdés
Badoo-t használom régóta,de mondom jó lenne esetleg váltani,csak sok rosszat hallottam a Tinderről.
2021. szept. 18. 09:56
 1/7 anonim válasza:
Ott csak kanos pasik vannak, heteroként se ajánlanám, így főleg.
2021. szept. 18. 10:59
 2/7 anonim válasza:
Az első hülyeséget ír.. sok normális ember is használja a tindert. Nyugodtan próbáld ki.
2021. szept. 18. 11:36
 3/7 anonim válasza:
Igen
2021. szept. 18. 12:46
 4/7 anonim válasza:
Az összes ilyen alkalmazás hulladék. Persze jó lenne, ha arra használnák az emberek, amire amúgy ki lett találva, de sokan kb. csak unaloműzésből vannak fent vagy azért, hogy instakövetőket gyűjtsenek vagy azért, hogy kapjon egy kis tuningot az önbecsülésük. Teli van felszínes, komolytalan emberekkel. Ha kapcsolatot keresel, akkor nem hiszem, hogy nagy sikerrel járnál, persze megpróbálhatod, az esély megvan rá, csak nagyon csekély.
2021. szept. 18. 15:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen egyetértek egyébként,arról nem beszélve,hogy tegyük fel ismerkedni akar az illető és egyszerűen nyitott sem akar lenni,unalmas válaszokat ad,úgyhogy nehéz:D
2021. szept. 18. 15:58
 6/7 $$$$$ válasza:

Hat nekem van egy biszex lány baratom. Neki sok lány parja van. De azt mondja a nagy részük csak laza kapcsolatot/egyejszakast/ 3.személyt keres. Egyebkent ne álltalanositsunk. Nem csak kanos pasik vannak. 10 lányal talalkoztam az elmult 2 honapban. Mind a 10 en csak laza kapcsolatot akartak vagy pár éjszakas kalandot (Jo volt akivel volt is valami mert nagyon jól nézett ki, de nem mindenkivel. Mert en meg alapvetoen komolyat keresek).

21/F

2021. szept. 19. 14:10
 7/7 anonim válasza:
Az a baj, hogy túl nagyok az elvárások. Soha nem lesz egy olyan társkereső sem, ahol mindenki, vagy legalábbis a többség normális lesz. Ha nem jön az utcán szembe a nagy Ő, akkor muszáj lesz keresni. És igen, mindegy melyik alkalmazást használod, egy csomó kamun kell átrágnod magad, de azért mindig akad 1-2 normális lány. Én voltam fent mindkettőn, és találtam normális lányokat, pedig nem használtam pár hétnél tovább egyiket sem. Szóval szerintem vágj bele, fő az optimista hozzáállás.
2021. szept. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!