Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lanyok, szeretnetek egy...

Lanyok, szeretnetek egy szeretettel teli, eletre szolo kapcsolatot, amiben mindket fel hüseges a masikhoz es tiszteli, megbecsüli a parjat?

Figyelt kérdés

En meg naivan hiszek benne,hogy letezik ilyen.Sajnos interneten egyre remenytelenebbnek erzem az ismerkedest es nem nagyon vannak olyan barataim akikkel el tudnek menni szorakozni.

Elsösorban 18 es 27 ev közötti lanyok valaszara lennek kivancsi. 28F


2021. okt. 15. 22:53
 1/4 anonim válasza:

Nem, én olyan kapcsolatra vágyok amiben kihasználnak, megaláznak és ha lehet még meg is csalnak... :D


Ki ne akarna egy boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatot? Persze hogy létezik ilyen, csak keresni kell. Járj nyitott szemmel, élj a lehetőségekkel és ha valakivel nem érzed jól magad akkor (és megbeszélni sem tudjátok) akkor lépj tovább.


21L

2021. okt. 16. 08:08
 2/4 anonim válasza:

Én se nagyon találtam ilyen lányt. Hiába voltak barátnőim, egyik se ilyen. Azonban a mostani igen. 😁

Minden lánnyal neten ismerkedtem meg. Azonban a netező lányoknál mindig van valami gubanc a fejben. Tisztelet ugye a....

De ha neten ismerkedsz, és a lánynak az ismerőseivel is ismerkedsz, akkor találhatsz rendes normális lányt a neten. Nem lehetetlen, csak ügyesen. ^^

2021. okt. 16. 11:52
 3/4 anonim válasza:
Kerdezo, nojjel fel. A nok a bunko, eroszakos, narcisztikus alfakhoz vonzodnak.
2021. okt. 17. 18:45
 4/4 anonim válasza:
Mi lett azóta kérdező?
2023. aug. 13. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!