Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érezted már úgy, hogy elszalad...

Érezted már úgy, hogy elszaladt melletted az élet és nem tudod, hogy feladd, vagy gyökeresen változtass? Mit tettél, hogy jobban érezd magad?

Figyelt kérdés

Kifejtem, de a kérdés megválaszolható az alábbiak elolvasása nélkül is (úgyis unalmas). Szívesen látom a saját sztorikat is, ki, hogyan élte meg az élete nehéz éveit és mit tett azért, hogy jobb legyen. :)


A sajátom: néhány éve kapisgálom, hogy valami nem stimmel az életemben, de csak egy kis ideje vágott igazán pofán az érzés. Mindig érettebben gondolkodtam a velem egykorúaknál, de valahogy a döntéseim inkább az éretlenségemet mutatták. Igyekeztem már tiniként is emberien, értelmesen, kedvesen megfogni a nőket (igen, férfi vagyok), azonban erre persze nem volt vevő senki, így mikor más már kapcsolatban volt, esetleg házasodott, gyereket nevelt, én, az "érett gondolkodó" ott álltam, mint f*sz a lakodalomban. Aztán, mikor nagyjából 5-7 éves csúszással az átlaghoz képest, összejött az első kapcsolat, amit a lehető legtöbb ponton sikerült is elcseszni... és mindezt megismételni az összes következő alkalommal, mint aki nem tanul a hibáiból (ugye, az "érett gondolkodó"...) És most, hogy itt állok 30+ évesen, most ütött be, hogy b*szki, párkapcsolatom nincs, még egy kapcsolaton kívüli szexuális élményem sem volt (ez nem feltétlen alapvető dolog és szívesen olvasom a véleményeket, hogy esetleg 40+ évesen nem-e egy-egy ilyen élmény kimaradása miatt kacsint félre az egyik fél és romlik meg egy hosszabb házasság?!), jó szexben sosem volt részem, mindig mindenhol csak önzetlenül adtam és így idővel elfogytam, mert a visszajelzések így is rosszak voltak velem kapcsolatban, pedig okot sem adtam rá (tudatosan biztos nem). A barátaim is ellöktem a kapcsolataim miatt (igen, hülye voltam, a barátság szinte mindig tovább tart egy párkapcsolatnál...) Aztán mindezen hibáim miatt most azon gondolkodom, hogy hova tovább, hogyan tovább?! Itt vagyok a saját magam által ásott üreg mélyén, látom, ahogy körülöttem is egyre "érdekebb" és betegebb a világ (érzelmileg, emberileg főleg) és hezitálok, hogy egyáltalán van-e értelme ezeket az elszalasztott élményeket pótolni, megváltozni, újra párt keresni, aztán csalódni és még mélyebbre süllyedni, vagy inkább maradjak egyedül, szeressem meg ezt a helyzetet és engedjem el a párkapcsolat témát? Vajon létezik olyan, hogy valaki fixen szerencsétlen a kapcsolatok terén, akármit próbál, vagy ez csak felfogás kérdése?


Ha ezt a bekezdést is elolvastad, minden tiszteletem, repül a pacsi! Hát még, ha válaszolsz is a feltett kérdésekre és megosztod a tapasztalatod velem. ;)



2021. dec. 8. 22:23
 1/5 anonim válasza:

Tesó, az élet nem egy verseny. Viszont ugyan azt a hibát újra és újra elkövetni hülyeség és elég nagy átfedésben van az őrültség definíciójával. Minden ember életében vannak ilyen mélypontok, a kérdés az, hogy le tudsz-e szűrni ebből bármi tanulságot ami később hasznodra válhat.


Lenne valami mélyebb gondolatom is, de fáradt az agyam hozzá hogy érthetően kifejtsem szóval folyt. köv.

2021. dec. 8. 22:41
 2/5 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy hiányozni fognak ezek az élmények, akkor kezd el bepótolni, de ne gondold azt, hogy a feleséged esetleg nem tud bármilyen szexuális élményt megadni. Pl. 50 évesen megtetszik neked egy másfajta “élmény”.. akkor is félre lépsz, nem a feleségeddel próbálod ki?! Én pl 19 éves korom óta együtt vagyok a férjemmel, és semmiben nincs hiányom. Most 28 vagyok.
2021. dec. 8. 23:35
 3/5 anonim válasza:
Velem már elszaladt... 41 évesen, egyedül. Csak azért mert ronda pali vagyok. De nem baj, nem kell karácsonyi ajándékot venni 😀 Akkor fekdzek-kelek, amikor akarok. Nincsenek elvárások, nem csesztett senki, azt eszek, amit akarok, és végül úgy bolondulok meg, ahogyan az elő van írva 😀
2021. dec. 9. 06:49
 4/5 anonim válasza:
Pontosan mit értesz az alatt, hogy érettebben gondolkodsz? Ez miben nyilvánul meg, ha a döntéseidben nem (merthogy azt írod, a döntéseid az értetlenségedet mutatják). Sajnos az a szomorú valóság (nőként írom), hogy a nőket (a legtöbbet) nem az intellektualitással és a kedvességgel lehet megfogni, sőt sok nő az ilyen pasikat kifejezetten férfiatlannak tartja (mintha egy férfi nem mutathatná ki az érzelmeit, mert akkor kevésbé férfi…). Nekem kifejezetten a fejlett érzelmi intelligenciával rendelkező, érzelmes, intellektuális férfiak jönnek be, de nem azt veszem észre, hogy ez lenne többségben. Az egyedüllétet sajnos nem lehet megszokni és elfogadni, mert az ember társas lény. Van, akit nem zavar, de ha téged eddig zavart, akkor eztán is fog. Nincs erre önfejlesztés meg semmi, hogy az ember bírja a magányt. Főleg, Jha barátaid se nagyon vannak. Barátokat azért lehet szerezni, ha nem is könnyen, szóval hajrá. :) Aztán remélhetőleg a barátnő is összejön előbb-utóbb, rágörcsölni se szabad mert attól csak frusztrált lesz az ember ami megint csak taszító egy nőnek.
2021. dec. 9. 12:31
 5/5 anonim válasza:
#3, azért ne add fel, nem vagy még öreg. :)
2021. dec. 9. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!