Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim, Lányok! Lenne...

Hölgyeim, Lányok! Lenne kedvetek ismerkedni/beszélgetni? 22F

Figyelt kérdés

Szóval, mint minden normális ember először szívesen beszélgetnék korombeli(19-22) Hölgyekkel/Lányokkal és majd akkor eldől, hogy merre is tarthat majd a dolog. Mert alapvetően akinek esetleg csak beszélgetéshez lenne kedve abban is szívesen benne vagyok.


Előjáróban ami fontos információ lehet:

- 172 cm vagyok. (Nem egy égimeszelő.)

- 78 kg (Ez még csökkenés alatt)

- Barna haj, szem, világos bőr.

- Még tanulok, nappali kereskedelmi képzésre járok.

- Nem dohányzom.


Külsőmre alapvetően még nem kaptam negatív kritikát.(De ugye ez bármikor változhat.) Amin változtatnom kell az a testömegem. Van még pár kiló amit le kell dolgozni. De ezt fentebb is jeleztem. Minden nap ápolt megjelenésre törekszem.(De ez amúgy is alap dolog.)


Alapvetően introvertált személyiségnek mondanám magam. De ha elindul egy beszélgetés és feloldódom akkor van, hogy be nem áll a szám. Főleg ha általam is kedvelt vagy ismert téma van porondon.


Nem igazán kedvelem a különböző diszkókat és az ahhoz hasonló tömött szórakozó helyeket. (Nem az embermennyiséggel van gond, hanem az ezeken a helyeken uralkodó hangulattal és sokszor igénytelenséggel.)


Szóval ilyen helyeken kívül szinte minden jöhet. De kedvenc elfoglaltságaim közé inkább a hosszú séták, túrák tartoznak, illetve a mozik és színházak. De állatkertbe is szívesen járok és bármilyen múzeumba is.


Fontos még! Budapestre járok iskolába, hévvel, busszal. Így főleg a főváros, de Csepeltől Ráckevéig is szóba jöhet több település is.


Köszönöm, ha elolvastad!



2022. jan. 6. 19:05
 1/5 anonim válasza:

Szia. Párt nem keresek, de beszélgetésre nyitott vagyok/lehetek 😅

22l

2022. jan. 6. 19:40
 2/5 anonim válasza:
Szia! :) Én is szívesen beszélgetek veled.
2022. jan. 6. 20:02
 3/5 anonim válasza:

Szia nekem irhatsz ha gondolod

Bár 16L vagyok

És zala megyében lakok

2022. jan. 6. 20:56
 4/5 anonim válasza:
#1 miért nem keresel ? Van?
2022. jan. 6. 21:32
 5/5 anonim válasza:
Tetszik a bemutatkozásod. Nem sok férfi képes rá. Szívesen beszélgetnek veled, viszont én idősebb vagyok nálad és távol is vagyunk egymástól. 25/N
2022. jún. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!