Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vn Itt valaki aki szeretne...

Vn Itt valaki aki szeretne barátkozni, későbbiekben napi szinten irogatni más platformon? Ha igen a többi lent....

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok és való életben sajnos olyan emberekkel vagyok körülvéve akik normáltalanok és egyáltalán nem felelnek meg az ismerősi kikötéseimnek, így a neten próbálok normális, kedves embereket találni akikkel normális, hosszú beszélgetéseket lehet átélni, ha érdekelne bárkit is 4,6-os tanulmányi átlagom van egy 5 éves szakgimnáziumban szóval szorgalmas vagyok és tanulok is rendesen.... Amik az igényeim: kedves, megértő, nem nagyképű, nem visel haspólót -6 fokba (mert általában ezek a lányok p*csák és megbízhatatlanok), nem cigizik-drogozik és nem energiaitalfüggő, röviden csak civilizált és 100%-ban normális. Lányokkal szívesebben beszélgetek mert nem nagyon van lány barátom és néha jó lenne beszélni arról, hogy ők mit szeretnek...Ha felkeltettem figyelmed írj ide nyugodtan :D


16/F



2022. jan. 9. 17:04
1 2
 1/14 anonim válasza:

Mentsd el ezt a kérdésed, és olvasd vissza 5-6 év múlva. Nevetni fogsz milyen stréber voltál. :D Tényleg a haspóló zavar annyira egy lányon? :D Ettől lesz nem normális? :D

Én szívesen megvigasztalom az összes haspólós lányt akik most hullajtják a könnyeket, persze csak 18 felett. :D

2022. jan. 9. 17:26
 2/14 A kérdező kommentje:

Csak nyugodtan, én mindig is undorító dolognak gondoltam a haspólót, önmutogató felesleges és undorító...

Neked én azért vagyok stréber mert 4,6-os átlagom van és sok pénzt fogok emiatt keresni a közeljövőben? (havi ösztöndíjam is több lett miatta). Tanulj és talán neked is menni fog, nem mást kellene sértegetned, mert szorgalmasabb valaki mint amilyen te vagy...

2022. jan. 9. 17:30
 3/14 anonim válasza:
Mérnök vagyok, nekem egyetemem volt olyan átlagom mint neked középsuliban, én már elértem, amit te remélhetőleg majd el fogsz, de hidd el nekem a jelenlegi mentalitásoddal, bár most azt hiszed, hogy komoly vagy és koraérett, huszonévesen magányos leszel és megkeseredett. Szerintem nem az most sem a bajod, hogy kilátszik Juliskának a köldöke, hanem az, hogy Juliska átnéz rajtad, ezért úgy teszel, mintha nem érdekelne. Minél előbb elengeded ezt a 16 éves komoly fiú stílust, annál boldogabb lesz az életed. Jól tanulni lehet úgy is, ha közbe laza maradsz.
2022. jan. 9. 17:36
 4/14 A kérdező kommentje:
u.i: 5-6 év múlva rajtad fogok nevetni, hogy strébernek neveztél stb. közben álom állásom van és azért fogok XY-ezreket kapni mert szeretem azt csinálni ami a feladatom :D
2022. jan. 9. 17:36
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 akkor most írjam hogy neked hogy : "stréber" meg ilyenek? Gratulálok, hogy idősebb létedre egy fiatal normális srácot sértegetsz akinek vannak elképzelései és nem olyan mint a mai tipik tinik, csak én nekem minimum 2 diploma kell ahhoz, hogy azt csináljam amit szeretnék rettenetes jó fizetéssel. (Jelenlegi Ipari Informatikusnak tanulok ahol a minimum fizetés az adott cégnél 500.000-nál KEZDŐDIK) Nem fogok lemondani az álmaimról azért mert egy netes valaki azt mondja. Na meg ha majd a pocipólós barátnőcskéd szépen otthagy valaki másért, olvasd vissza a beszélgetéseinket....Viszlát!
2022. jan. 9. 17:42
 6/14 anonim válasza:
Senki nem mondta, hogy mondj le az álmaidról, azt mondtam, hogyha nem szeretnéd magad egy megkeseredett magányos valakinek érezni 5-6 év múlva, akkor jobban jársz, ha ebből stílusból amit magadra vettél leadsz, mert nem csak a haspólós lányok fognak átnézni egy koravén, túl merev, sértődékeny, magát felsőbbrendűnék képzelő puffancson. Fiatal vagy, még változhatsz.
2022. jan. 9. 17:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok, utálom a haspólót és ha megkeseredett leszek, nem is baj az... meg fogok tudni élni, ha meg egy nő nem képes értem egy ruhadarabról lemondani, az nem érdemel meg engem mert fontosabb neki az önmutogatás, mint én... Húha, fiatalabb vagyok de úgy látszik megfontoltabb is.
2022. jan. 9. 17:52
 8/14 anonim válasza:
:D semmi gond, majd felnősz. Haspólós lányok, részvétem.
2022. jan. 9. 17:56
 9/14 anonim válasza:
Igaza van az anonim válaszolónak. Lehetsz bármilyen tanult vagy kereshetsz bármennyi pénzt, attól még a személyiséged undorító már most és borzasztó. Így elfognak kerülni az emberek. De ha szerencséd van akkor te magad is belátod, vagy majd az élet ad neked olyan pofonokat, amitől talán beláthatod, hogy nem jó irány ez és talán akkor majd változtatsz a személyiségeden. Ha meg nem, akkor egy megkeseredett, belül rothadó moslék leszel. Akármennyi pénzed is lehet, semmit nem fog akkor jelenteni. Hidd el.
2022. jan. 9. 17:59
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 te sem vagy egy normális ember... mást nem is tudok rád mondani. Ez az ismeretlen írja rám hogy így meg úgy és utána én vagyok a rossz. Nem arról volt szó, hogy mindenkinek más az ízlése és mást szeret? És most a stílusom undorító meg borzasztó, mert féltékeny típus vagyok és nem szeretnék egy buta libát magam mellé? Aztán meg undorító, hogy tanult vagyok és az igényeimnek megfelelően fogom majd élni a saját életem. És igen vannak gyönyörűszép lányok akik nem szeretnék mutogatni magukat és írtóznak a haspólótól... Lézetnek még kedves normális emberek ezen a világon?
2022. jan. 9. 18:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!