Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rocker lány ismerkedne velem? 17f

Rocker lány ismerkedne velem? 17f

Figyelt kérdés

Kapcsolatot szeretnék egy olyan lánnyal akinek hasonló az érdeklődése mint nekem. Pest megyei vagyok.

Persze nem gond ha te nem vagy az,meg nem teljesen megfogható fogalom ez, én se vagyok az a legszélsőségesebben kinéző, csak hosszú a hajam meg ilyenek, így nem feltétlen én vagyok mindenki ideálja,főleg manapság,így ha lenne egy közös pont akkor lehet könnyebben tudnánk ismerkedni.



2022. jan. 13. 19:34
 1/6 anonim válasza:
Szerintem rossz helyen próbálkozol. Ahánlok mondjuk egy társkereső oldalt, hidd el itt nem fog össze jönni semmi, ez nem társkereső.
2022. jan. 13. 22:20
 2/6 anonim válasza:
20 éve még voltak ilyenek igen. Te le vagy maradva, ember!
2022. jan. 13. 22:34
 3/6 anonim válasza:
Talán ma is vannak rockerek!
2022. jan. 13. 23:26
 4/6 anonim válasza:
De amúgy minél jobban rágörcsölsz erre, hogy neked csaj kell, annál nehezebben fog menni. Sose állj úgy egy lány elé, hogy te csajozni akarsz, mert egyből megérzik és akkor véged. Inkább pont a semlegesség imponál nekik és, ha látod a szimpátiát akkor léphetsz. De vagy tetszel neki vagy nem és kész.
2022. jan. 14. 00:27
 5/6 anonim válasza:
Néhány éve én is "rocker" voltam, meg a barátnőm is. De talán nem voltam eléggé menő, mert elhagyott valakiért, aki még festi is magát. Azóta eléggé kiábrándultam ebből az egészből. Sőt, még a zenei ízlésem is változott. És talán jobb is így. Úgy gondolom, hogy kinőttem belőle vagy magasabb szintre léptem. Utólag visszagondolva, talán jobb lett volna akkor nekem egy "nem rocker" barátnő. Megspóroltam volna vele sok bonyodalmat, bánatot... És azt tanácsolom neked, hogy te se eszerint keress párt magad mellé.
2022. jan. 14. 03:03
 6/6 anonim válasza:

Küldj képet


17 L

2022. jan. 14. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!