Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, akit nem...

Van itt olyan lány, akit nem zavar ha egy fiúnak hosszú a haja és szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre elég sok lányt zavar, de én nem szeretnék megválni tőle. Szóval sokak szerint ez a negatív tulajdonságaim közé tartozik.

Külsőségekről még annyit, hogy magas vagyok, sportos, stb:

Csupa érdektelen információ...


Nagyon szeretek zenét hallgatni, csak hangszeres zenét és azok közül is inkább a komplexebb műfajokat (komolyzene/progresszív metál), de bármilyen intenzívebb zenét szívesen hallgatok.

Nem dohányzom, már leszoktam róla. Próbálok egészségesen élni, mekis kaját és mirelit dolgokat évente max egyszer eszem, általában magamnak főzök/sütök/pirítok/gőzölök/stb...

Szeretek új ízeket megkóstolni, új recepteket kiprobálni és szeretnék egyetem után minél több helyre elutazni, mert jó lenne minél több dolgot megélni. Már 20 év telt el az életemből, félig meddig hasznosan töltöttem el, de fontosabbnak tartom hogy próbáltam előre haladni és a jó dolgokra koncentrálni, ami lehet klisé, de ki nem szarja le? :D

A lényeg, hogy jól érezzem magam és ezt nem azzal fogom elérni, hogy egy kis faluban éldegélek 60-70 évet és rántotthuson, krumplin meg húslevesen élek(ami amúgy nagyon finom :P)


Szeretem még a művészeteket bár amúgy a zene is az, de most a képzőművészetre gondolok, pár ágát művelem is. Ezt most nem boncolgatnám, de ha téged is érdekel, még egy közös pont. :)


Na de miért írtam ki a kérdést?

Nyilván nem azért mert a valóságban nem megy az ismerkedés, bár bevallom egy csinos lány nézésétől könnyen zavarba jövök.

Eddigi kapcsolataim azért mentek tönkre, mert hiába volt meg a vonzalom, egy idő után kiderült hogy belsőleg nem vonzodom hozzájuk.

(Na az lenne a szép ha most meg fordítva lenne :DD)

Na de ha valaki az írásom alapján szimpatikusnak talál, már lehet közelebb áll hozzám lelkileg mint gondolná.

Egyébként külsőre a vékony/sportos lányokat szeretem, akik nem riadnak meg 20-50 kilométeres turáktol sem. Szóval nem azok a törékeny plázacicák ;)

Meg nyilván az is zavar, ha egyoldalú a beszélgetés.


Ja és amúgy lányt keresek, ha nem lett volna egyértelmű, sajnálom fiúkák :(

Amúgy ha nem lesz jelentkező szomorú leszek ám, szóval na :D



#ismerkedés #metál #hosszú haj #klisé #Értelmes_lány_fetisizmus
2022. jan. 27. 23:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem biztos, hogy találsz értelmes lányt, de szorítok. A legtöbb lány vagy külsőleg vagy belsőleg szép, ritka hogy mindkettő egyszerre.
2022. jan. 27. 23:47
 2/11 anonim válasza:
Huh nekem ez nagyon bejön kár hogy nem annyi vagyok mint te :(
2022. jan. 28. 01:45
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 miért mennyi vagy? :)
2022. jan. 28. 02:38
 4/11 anonim válasza:
Csak 16 :(
2022. jan. 28. 12:00
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 volt már veled egyidős barátnőm engem nem érdekel, de ezek szerint téged igen
2022. jan. 28. 13:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha csak azért nem kapok választ, akkor nem kell túrázni, ráér tavaszig :D
2022. jan. 28. 15:37
 7/11 anonim válasza:
Sajnos van 1-2 hiányom, mondjuk a hegyi hótalpas túrákba belehalok, akármennyire is szeretem- Illetve nekem okoz egy kis nehézséget, hogy lemondjak sok egészségtelen dologról.. Viszont nem tartom lehetetlennek a váltást, úgy érzem, elkezdtem ezen az úton lassan haladni. Ha ezek nem zavarnak, nyugodtan írhatsz:)
2022. jan. 28. 15:43
 8/11 anonim válasza:
Milyen fétised van?
2022. jan. 28. 16:05
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 a kulcsszavak között egyértelműen leirom, de nem kell komolyan venni, poénnak szántam :D
2022. jan. 28. 16:14
 10/11 anonim válasza:

Szerintem simán találsz ilyet, én is ilyesmi vagyok.

Bejön a hosszú haj, hasonló a zenei ízlésem is.

Nem dohányzom, soha nem is dohányoztam és bár sportolok, a kajálásra nem figyelek. Mondjuk kb sosem mekizek, de nem vagyok tudatos evő vagy mi.

Művészetek... zenélni nagyon szeretek több hangszeren játszom, de a többi művészetben nem vagyok otthon.

Vékony/sportos lány vagyok és a 20-30 km hosszú túrák nem ijesztenek meg, de az 50 igen...

20 éves vagyok, szintén egyetemista.


Szóval hajrá, szerintem rengetegen vagyunk ilyenek.

Írhatsz nekem is, de nem éri meg szerintem, mert rettenetesen tartok az online ismerkedéstől, ezért fenn áll a veszélye, hogy beijedek és eltűnök.

2022. jan. 28. 20:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!