Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki szeretne...

Lányok, valaki szeretne beszélgetni/ismerkedni normálisan?

Figyelt kérdés

Magamnak valóbb típus vagyok, de szerintem jól lehet velem beszélgetni akármilyen(normális) témáról.

Szeretem az állatokat, főleg a macskákat.

Egy ideális kapcsolat nekem úgy néz ki, hogy mindig támogatjuk egymást lelkileg, rengeteg szeretetet adunk egymásnak kölcsönösen, és probléma nélkül megtudunk beszélni bármit.

Szeretném, ha inkább olyanok írnának, akik nem csak pár napos beszélgetésre vágynak, mert volt már korábban itt tapasztalatom olyanokkal, akik 2 nap után szó nélkül eltűntek.

Persze, ha beszélgetés közbe kiderül, hogy nincsenek közös témáink, akkor egy idő után úgy is megszakad a beszélgetés :D

Ha szeretnél jobban megismerni, akkor nyugodtan írj privátban, így pár sor alapján úgysem megy át, hogy pontosan milyen is vagyok.

19/F



2022. jan. 31. 15:33
 1/3 anonim válasza:
Lányos fiúval szeretnél ismerkedni?
2022. jan. 31. 15:44
 2/3 anonim válasza:

✅ :D #1. Ez aranyos :D

✅ Ha nincs ló, jó a szamár is :,D

2022. febr. 1. 02:01
 3/3 anonim válasza:
Részemről, szívesen beszélgetnék Veled, én is vágyok egy hasonló emberre az életemben. Régóta próbálkozom itt és már volt párszor, hogy tök jóban lettem valakivel, de aztán kiderült, hogy az ország másik felén él. Ha rámírsz kérlek kezd azzal, hogy melyik megyében laksz, illetve hány óra utazást vállalsz be, mert nem hiszek a távkapcsolatokban.
2022. febr. 1. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!