Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak olyan lányok, akik nem...

Vannak olyan lányok, akik nem csak a pénzre vagy az egy éjszakára mennek, hanem tényleg szeretnének is normálisan párt találni?

Figyelt kérdés
Olyan lányokat keresek 21 és 26 év között, akikkel lehet értelmesen beszélgetni, és nem csak ezeket a tulajdonságokat keressik, hanem valóban szeretnének párt találni. Olyan kevés manapság a normális gondolkodású ember. Én 24 éves vagyok 188 centi magas.
2022. febr. 14. 06:52
 1/6 anonim válasza:
És nem tudjuk hogy te milyen témákról beszélsz szívesen, mi érdekel, merre laksz, mit tartasz normális gondolkodásúnak...
2022. febr. 14. 07:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz és jogos. Bocsánatot kérek, mert ez lemaradt. Bármilyen témáról szívesen beszélgetek. Én Nyugat-Magyarországon élek, de ez nem feltétel nyilván jó lenne, ha közel laknak, de mondom ez nem feltétel. Normális gondolkodás alatt, arra gondolok, hogy párt keres akivel kölcsönösen elfogadják egymást és nem a külsőségek foglalkoztatják.
2022. febr. 14. 07:33
 3/6 anonim válasza:
Igen van, élőben kell ismerkedni
2022. febr. 14. 08:45
 4/6 anonim válasza:
Pl én
2022. febr. 14. 13:15
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Van kedved beszélgetni, ismerkedni?

2022. febr. 14. 13:27
 6/6 anonim válasza:
Bár épp kiesek a kategóriából (5 év van köztünk), de azért a többieknek írhatnál legalább valami beszélgetés indítót. Így nagyobb az esélye h írnak is.
2022. febr. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!