Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső iroda vélemény?...

Társkereső iroda vélemény? (Pl.: IgazTárs, First class)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a társkereső irodákról, mint például az IgazTárs vagy First class? Valakinek van valamilyen tapasztalata velük? Mennyire ajánlott a huszon-harmincas korosztálynak?


(Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy minek menne az ember ilyen irodákhoz, meg hogy huszon-harminc évesek ismerkedjenek személyesen valahol. Főleg objektív és konkrét vélemény érdekel.)



2022. febr. 21. 14:00
 1/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, nem is tudtam, hogy ilyen van...
2022. febr. 22. 00:27
 2/9 anonim válasza:
Volt társkereső irodám, a Kronosznak voltam franchise partnere egy fél évig. Más kérdés hogy annyi hülyével az életben nem találkoztam, de ami neked fontos, a fiatal korosztály egyáltalán nem járt hozzánk. Társkereső iroda hoz jellemzően 40 fölött és főleg nők fordulnak.
2022. febr. 25. 07:28
 3/9 anonim válasza:
Szívesen
2022. márc. 8. 07:30
 4/9 anonim válasza:

Tagja voltam az igaztarstarskeresonek. Ne tudd meg, a mai napig bánom , hogy bedőltem ennek az agyalágyult irodának, pedig több hónapos sztorival van szó.


Mai fejemmel még a buszra se ültem volna fel, nemhogy egyebet...

2022. ápr. 13. 17:35
 5/9 anonim válasza:
Minden korosztálynak nehéz hol ismerkedni, legyen fiatal, vagy középkorú. Az online felületek nem az én világom, próbáltam, és nekem csalódás volt. Az IgazTárs irodát választottam a társkereső irodák közül. Szimpatikus, mert több mint 16 éve létező iroda. Az első találkozás során már kialakult a bizalom és úgy éreztem, hogy a legjobb helyen vagyok. Jó kis önismeretre rávilágító kérdéseket kaptam. Csak ajánlani tudom! Kedves, és segítőkész az irodavezető hölgy. A tagok valósak.
2022. máj. 31. 15:10
 6/9 anonim válasza:

ja, és az irodavezető személyében ingyen reklámot szeretnél? mondd a hirdetőoszlopra plakátot ne tegyek ki?


komolyan a pofám leég , hogy a csaj ennyi hónap is miket tud kitalálni, hogy tisztára mossa magát még mindig... de azért elég beszédes,hogy már itt is csak erről tud beszélni..

pár hónapig és úgy fog bukni, mint putyin kremlből. De nem baj megérdemli a szemétláda.

2022. jún. 1. 22:30
 7/9 anonim válasza:

*ennyi hónap után miket tud még kitalálni, hogy tisztára mossa magát


így értettem.

2022. jún. 1. 22:35
 8/9 Misi válasza:
A Jakupcsek Pluszban nyilatkozott az irodavezetője, szimpatikus volt. Az irodai találkozáskor olyan kérdéseket tett fel, érzödött a rutin, és a felkészültség. Nekem hamar érkezett tagajánló, talán itt is több a nő társkereső. A tagokról kapott fotók tükrözik a valóságot.
2022. szept. 7. 15:03
 9/9 anonim válasza:
Pár hete a Petőfi rádióban nyilatkozott az Igaztárs iroda vezetője. Egy nemzetközi tesztet cáfolt meg, mely szerint a kevésbé vonzó férfiak hűségesek a nők szerint, és ezért azokat választják a nők. Kornélia sok éves tapasztalatára alapozva ( 16 - 17 év ) mondta el a magyar valóságot. Jól sikerült riport volt,érdemes meghallgatni.
2023. ápr. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!