Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, aki hasonlóan...

Van olyan nő, aki hasonlóan érez velem és szeretne megismerkedni? 😄 23F (normális bemutatkozás)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már előre érzem, hogy ez egy eléggé hosszúra sikeredő bemutatkozás lesz a részemről, szóval valószínű sokatokat elvesztem az elején, de kitartást a végéig. Minden sorban nagyon őszinte leszek. Valamint remélem, hogy nem kizáró ok, ha nem szoktam kávézni 🙃😆. Azért veled meginnék egyet egy reggeli beszélgetés alkalmával. 😊


Egyetemista vagyok és a mérnöki képzésem végén járok. [Pest és Nógrád megye]. A környék, ahol lakom egy eléggé zöld terület, környező dombokkal és erdőkkel, éppen ezért a természet nagyon közel is áll a szívemhez. Rendszeresen vágyom kirándulásokra, biciklitúrára, mivel számomra igazi feltöltődés egy jó társasággal, de akár egyedül a csendben sétálgatni és csak nézelődni/elmerülni a pillanatokban is. Alapvetően olyan ember vagyok, aki az apróbb dolgok miatt is, illetve ha új dolgokat próbál ki és ismer meg, nagyon lelkes tud lenni. Sportolás a mindennapjaim része. Szeretek eljárni edzeni és futni is. Figyelek az egészségemre az étkezésemen keresztül is. Szeretek jókat sütni-főzni, viszont van, hogy a felénél már másképpen gondolom ezt 🤔. Van egy hangszerem és nagyon szeretek zenélni. Már egy jó ideje csinálom, azonban utóbbi időkben nagyon háttérbe szorult, de ez ideiglenes. Nem olyan régen, egy fantasztikus sorozat miatt rászoktam a sorozatozásra. Jelenleg egy animénél kötöttem ki, de filmeket is ugyan úgy élvezem. Olvasni is kedvelek, de nagyon ritkán csinálom. Nem dohányzom és alkoholt is ritkán/alkalmanként fogyasztok, de azt is csak társasággal. Nem vagyok az az ember, aki imádja a hatalmas bulikat. Többre értékelem a kisebb társasági tevékenységeket, pohár melletti beszélgetéseket. Törődő, őszinte és megbízható embernek érzem magamat. Vicces, nagyon beszédes vagyok a megfelelő társasággal és szeretem megismerni a másikat, tehát hosszabb üzenet váltásokra számíts. Szóval, úgy gondolom nagyon jó társaság vagyok, bár az a kissé ironikus, hogy ennek ellenére nincsen nagy ismeretségi köröm, és barátomnak is kevés embert merem mondani. Külsőm úgy gondolom átlagos (cserélhetünk képet is természetesen), 176 cm magas vagyok, 70 kg, és sportosabb kivitel. Vonzónak találom, ha a másik fél is átlagosan vékony vagy formásan telt. Sajnos a tényleges kövérség számomra annyira nem vonzó, ami ellen nem tehetek. Én csak nem szeretnék senkit megbántani ez miatt későbbiekben. 😔 Bár, ha belegondolok biztosan lesz aki tévesen kövérnek látja magát.


Elég nehezen bízom meg az emberekben, mert sikerült már csalódnom jó párszor. Hazudtak és szúrtak már hátba azok, akik a legtöbbet jelentették nekem és soha nem vártam volna annyi év után. Sajnos nagyon belefáradtam már a hazugságokba. Őszintén, elég magányosan érzem magamat mostanság, mert néha úgy érzem nem találom azt a nőt akit keresek, akivel közösen különlegesen boldogok, elégedettek lennénk és egymást akarnánk az életünkbe. Amit igazán keresek az egy olyan kapcsolat, amiben a párommal egy kis közös világot tudnék felépíteni, és mellette igazán önmagam lehetnék. Nem úsznád meg azt, hogy ne szeretném, hogy velem légy azokban a dolgokban, ami számomra örömet okoz és szeretek csinálni. Az ismerkedési szándékom semmiképpen se görcsösen fogd fel. 😄 Ha a bemutatkozásom alapján szimpatikusnak találsz és úgy érzed szívesen adnál egy esélyt a véletlennek, hogy megismerkedj velem, akkor a mai lottó és tippmix helyett írj rám! 😊



2022. márc. 2. 14:05
 1/2 anonim válasza:
Ez mind szép és jó, de nem vagy véletlenül pszichopata vagy sorozatgyilkos?
2022. márc. 2. 14:58
 2/2 anonim válasza:

Szimpatikusnak tűnsz a bemutatkozáod alapján. Én szívesen megismernélek.😊

23L

2022. márc. 3. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!