Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan nő aki komolytal...

Van itt olyan nő aki komolytalan kapcsolatot létesítene egy harmincas éveit taposó szűz férfival, testi és lelki szükségleteink kölcsönös kielégítésére?

Figyelt kérdés

Részleteket privátban, ha lehet.


A külső bizonyos mértékig fontos számomra. Lehetsz 20-as, 30-as, 40-es.


Nem egyéjszakás kalandot keresek, nem keresek sablon kapcsolatot, nem akarok családot.


Jöhetnek az okoskodó kommentek. :D


2022. ápr. 24. 20:14
 1/9 anonim válasza:

Ne haragudj meg, de mit tudnal nyujtani egy nonek szuzen? Aki ebbe a kapcsolatba belemegy,az az elvezetert teszi…van mar tapasztalata tudja mit akar. Neked semmi sincsen, igy nem tudhatod…


Altalaban olyan ferfiakat keresnek,akik tapasztaltak,hiszen ok mar tudnak egyet s mast az agyban, illetve biztosan mukodokepes a dolog, mert a tapasztalataik reven nem fognak tobbet belelatni s akarni…


Eleg nagykepu kijelentes toled ez,h semmit se akarsz,mikozben valoszinuleg semmit se tapasztaltal meg.


Foleg a vege. A stilusod az,ami miatt eddig nem ment, es tovabbra se fog. Tipikus nagy szaj,mogotte semmi

2022. ápr. 24. 20:19
 2/9 anonim válasza:
Hát én tudok komolytalan is lenni, bár ha akcióban vagyunk akkor általában odateszem magam. Régen voltam 30as pasival, múltkor pont fiatalabbal voltam, de sebaj. Héten ráérek... Józsi bácsi 64f
2022. ápr. 24. 20:21
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es:


Amit írsz, hemzseg az ellentmondásoktól.


"olyan ferfiakat keresnek,akik tapasztaltak,hiszen ok mar tudnak egyet s mast az agyban"


Az agyban? Okéka :D


De pontosítás végett, talán elkerülte a figyelmedet, hogy nem szexkapcsolatot keresek.


Idézem:


"testi ÉS lelki szükségleteink kölcsönös kielégítésére"


Tehát baráti kapcsolatot keresek, alacsony elvárásokkal, mindenfajta nyomás nélkül. Nem tudom miért gondolná valaki, hogy ez nincsen összhangban azzal, hogy szűz vagyok.

2022. ápr. 24. 21:03
 4/9 anonim válasza:
A kérdés alatti leírásod és a kommented alapján szerintem a lelki részét is inkább kihagyná az ember veled kapcsolatban.
2022. ápr. 24. 21:07
 5/9 anonim válasza:
TESTi es lelki…a baratsagnak mi koze a testi kapcsolathoz? Akkor neked mit jelent a testi kapcsolat?
2022. ápr. 24. 21:13
 6/9 A kérdező kommentje:

4-es:


Jól megmondtad.

2022. ápr. 24. 21:18
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös:


"a baratsagnak mi koze a testi kapcsolathoz? Akkor neked mit jelent a testi kapcsolat?"


Abból amit írtam, hogy következik logikailag, hogy szükségszerűen köze van hozzá? - függetlenül attól, hogy van-e hozzá köze.

2022. ápr. 24. 21:24
 8/9 Gymnospermatophyta válasza:

Szükségszerűen nincs köze hozzá. A kérdező esetedben lenne hozzá köze.


Szvsz ha jól értem, kábé az a helyzet, hogy barátság extrákkal kapcsolat kerestetik. Amennyiben így van, ez talán érthetőbb és egyszerűbb megfogalmazás lett volna. :)

2022. ápr. 25. 04:27
 9/9 Gymnospermatophyta válasza:
eh... esetében*
2022. ápr. 25. 04:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!