Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Debrecen,Szeged vagy Budapest...

Debrecen,Szeged vagy Budapest az élhetőbb város?

Figyelt kérdés
Munka,albérlet,párkeresés szempontjából kérdem.

2022. máj. 17. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Pest
Debrecen
Szeged
35 szavazat
 1/6 anonim válasza:
Nincs is olyan város hogy Pest, olyan van hogy Budapest vagy Pest megye.
2022. máj. 17. 14:45
 2/6 anonim válasza:
Munka Budapest, albérlet Debrecen, párkeresés Szeged. Nekem ezek az eddigi tapasztalataim, mindhárom város másból volt jó nekem. Mindhárom helyen éltem és dolgoztam.
2022. máj. 17. 15:14
 3/6 anonim válasza:

Ugyan azt tudom mondani, mint a 2-es.

-Budapestben számomra az egyetlen pozitívum, hogy a 3 település közül itt találni leggyorsabban normálisan fizető munkát. Az egy másik dolog, hogy az albérletek pedig olyan drágák, hogy nekem nem éri meg emiatt itt dolgozni.

-Debrecenben a 3 település közül a legmegfizethetőbbek az albérletek, de a munkalehetőség kevés.

-Szeged nagyon fellendült mostanában. Ott nincsenek olyan fizetések, mint Budapesten, de valamivel jobbak a lehetőségek, mint Debrecenben. Az albérletek olcsóbbak, mint Budapesten, de kissé drágábbak, mint Debrecenben. Szegeden népszerű mostanában a huszonéveseknél, van élet, sok az egyetemista, egyre több környező településbeli fiatal választja Szegedet munka és albérlet céllal. Párkeresés szempontjából Szeged a legjobb szerintem.

Nyilván vannak kivételek minden településen, csak általánosságról beszélek.

2022. máj. 17. 16:31
 4/6 anonim válasza:

Szerintem is Szeged a legjobb. Budapest már élhetetlen, túl nagy túl zsúfolt túl lepukkant, túl koszos és túl drága a lakhatás. Debrecen totál egyhangú és sivár, alacsonyak a fizetések, ahhoz képest viszont drága a lakhatás.

Ez alapján Debrecenben drágább a lakhatás és alacsonyabbak a fizetések mint Szegeden:

[link]

2022. máj. 19. 23:40
 5/6 Dzsoki válasza:
Munka és párkeresés szempontjából Budapest. Hiszen,legalább kétszer,de inkább háromszor annyi nő van,mint Debrecenben meg Szegeden,összesen. Cserébe,itt a legdrágább az albérlet. Szeged valószínűleg élhetőbb,de kevesebb lehet a munkalehetőség,de talán az albérlet meg olcsóbb,mit Budapesten.
2022. máj. 20. 00:53
 6/6 anonim válasza:
Munka szempontjából végre Szeged is kezd feljönni. Épül a BYD, amely 3 ezer főt fog foglalkoztatni, jön a Rheinmetall ezer fővel és még van 1-2 kisebb üzem, amely egyelőre titokban van tartva. A következő fél-1 évben pedig 3 luxusirodaház építésébe kezdenek bele, több ezer új négyzetméternyi bérbevehető területtel. Valószínüleg olyan cégek is fognak irodát majd nyitni, amelyek még nincsenek a városban.
febr. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!