Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 éves férfiként van lehetősé...

25 éves férfiként van lehetőségem olyan nőkkel összejönni akiknek nincs gyerekekük de szeretnének és komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok egyáltalán válogatós. Nincsenek komolyabb elvárásaim. Se speciális fétiseim vagy ilyesmik. Alkesz, munkanélküli vagy egyéb problémáktól is mentes vagyok.


Viszont egyetlen egy dolog van ami viszont számomra kizáró ok. Az pedig más férfiak csemetéinek a pátyolgatása. (Mivel nekem sincs még gyerekem). Viszont saját gyereket egyértelműen szeretnék és komoly kapcsolatot keresek, olyan nőt akivel meg lehet állapodni. Nem pedig komolytalan elköteleződni képtelen "még ki kell élnem magam"-féle kislányokat.


De alapvetően szinte az összes nő ebbe a két kategóriába esik:

- Már van gyereke más férfiaktól

- Nincs gyereke, de soha nem is akar majd

Így lényegében ki is húzva.

Olyan (szingli) nőkkel kb sosem találkozom akiknek:

- Nincs gyereke, de szeretnének

Ami szomorú, mert ezt leszámítva igazából nincs is semmi elvárásom kb, és nem vagyok válogatós se nagyon. De úgy tűnik a fentiek is túl magas igényeknek bizonyultak 😓



2022. máj. 22. 06:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Annak ellenére, hogy sokan azt írták (még itt az oldalon is) hogy "ne add fel, vannak ilyen nők, majd megtalálod őket" én a valóságban valahogy sehogyan sem tudok ilyen nőket találni. Pedig az élet nagyon rövid. Lehet ma csak várakozok vagy keresgélek és holnap arra kelek, hogy már ötven éves vagyok és még mindig valahogy nem sikerült találni senkit sem. Szóval nem vagyok híve az ilyen nagy várakozásoknak. Nem az én asztalom a csodavárás vagy a sültgalambok. Nem az érdekel, hogy az esetlegesen távoli homályos jövőben talán valószínűleg esetleg lehet majd véletlenül valami. Hanem inkább biztosabbra mennék, olyan dolgokra amik tényszerűen vannak. Lottón is lehet esetleg valószínűleg nyerni. De elég nagy balgaság lenne egy lottó telitalálatra alapoznom a jövőmet, nemde?

Akkor a társkeresés miben lenne más?

2022. máj. 22. 07:03
 2/17 anonim válasza:
Persze hogy van, nem 45 vagy.
2022. máj. 22. 07:10
 3/17 anonim válasza:
KIZÁRÓLAG BARÁTSÁG egy idősebb hölggyel - csupán információcsere szempontjából - értelmetlen időtöltés lenne számodra?
2022. máj. 22. 07:24
 4/17 A kérdező kommentje:

#3


Barátsággal semmi gond nincs 🙂

Valójában most is van rengeteg női barátom, akikkel jól kijövök (csak sajnos van már gyerekük).

Számomra a kor nem számít. Ha lenne egy 40 éves nő akinek nincs gyereke, de szeretne és elköteleződni vágyik és lenne egy 25 éves nő akinek van gyereke vagy nem lenne és nem is akarna akkor egyértelműen az előbbit választanám!

2022. máj. 22. 07:30
 5/17 anonim válasza:
Szia. Persze hogy van olyan. Nekem még nincs gyerekem, de majd szeretnék ha eljön az igazi. 24/N
2022. máj. 22. 08:29
 6/17 anonim válasza:
Manapság elég ritka, hogy 25 évesen valakinek gyereke van, ha 30 éve írod ki ezt a kérdést, még hihető is lenne
2022. máj. 22. 08:36
 7/17 anonim válasza:
Ebben a korban azért még elég jó esély van rá, hogy ne legyen gyereke, de szeressen majd.
2022. máj. 22. 08:58
 8/17 anonim válasza:
Nekem sincs gyerekem és már 30 vagyok, mondjuk az ismerősöknél egyre többet làtok, akik pottyanják ki a porontyokat magukból. :D
2022. máj. 22. 12:45
 9/17 anonim válasza:
A legtöbb csajnak ebben a korban még nincs gyerek. Szóval nem értem ezt a magy kirohanást. :D
2022. máj. 22. 15:06
 10/17 anonim válasza:
Szia, hogy nézel ki?
2022. máj. 22. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!