Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Legjobb magyar társkereső appok?

Legjobb magyar társkereső appok?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat céljából szeretnék regisztrálni, de nem tudom, melyikre érdemes.

Olyan kell, ahonnan törölhetem is magam, ha nem tetszik. Láttam olyan oldalt, ahol nem engedi törölni a profilt, vagy csak nehezen.

30 éves korosztály számára.



2022. jún. 17. 16:59
1 2
 1/18 anonim válasza:

Tinderen vannak fent a legtöbben, de többnyire a saját egójuk simogatása végett, bár én a huszonéves korosztályról beszélek. Egy harmincas nőtől több elvárható.

Badoon csak az ördögszekeret fújja a szél, sok az inaktív profil, ráadásul bizonyos funkciókért elő kell fizetned.

Randivonal ugyanez.


Való életnél nincs jobb társkereső alkalmazás, főleg a harmincasok esetén, akik nem ijednek meg attól, hogy leszólítják őket.

Hány éves vagy és milyen nemű?

2022. jún. 17. 17:11
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem ez volt a kérdésem.
2022. jún. 17. 18:37
 3/18 anonim válasza:
Akkor mi?
2022. jún. 17. 18:39
 4/18 A kérdező kommentje:

Leírtam fentebb. Nem az volt a kérdés, melyik társkereső rossz.

Sokan nem is tudnak ismerkedni, csak így.

2022. jún. 17. 18:43
 5/18 anonim válasza:

Őszinte és kerek egész válasz: sz@r az összes.

Időpocséklás az egész, helyette társaságba kell járni vagy mindegy hová csak ki a 4 fal közül. Ennyire egyszerű.

2022. jún. 18. 07:12
 6/18 anonim válasza:
Több társkeresőt is próbáltam már, de az egyik rosszabb, mint a másik. Főleg akkor, ha átlagos vagy az alatti a külsőd. Egyébként nem igazán értem, mit jelent számodra a "legjobb". Ahol a legtöbb nő van? Vagy ahol a legtöbben visszaírnak? Ha nem vagy elég jó pasi, és/vagy az életben sincs sikered az ismerkedés terén, akkor regisztrálhatsz akárhová, ott sem fogsz elérni semmit.
2022. jún. 18. 19:21
 7/18 anonim válasza:
Az összes jó ha tudod hogyan kell ismerkedni
2022. jún. 18. 21:49
 8/18 anonim válasza:
#7: Aki tudja, hogyan kell ismerkedni, és van is lehetősége az ismerkedésre, az valószínűleg nem társkeresőkön fog próbálkozni...
2022. jún. 18. 22:02
 9/18 A kérdező kommentje:

Van, aki csak ott tud, élőben nem olyan bátor, vagy nincs lehetősége, annyi ideje.

Aki nem tud segíteni, minek ír kérdésekhez válaszokat? Nyilván nem viccből írtam ki a kérdést.

2022. jún. 18. 22:04
 10/18 anonim válasza:
#8: Szerintem pedig mindenki ott ismerkedik ahol akar. Én is szoktam élőben és társkeresőn is. Más réteg és teljesen más élmény. Aki tud annak pont az az előnye mindegy hova megy, hol csinálja, sikereket fog elérni. Mintha egy művész csak vászonra festhetne mert ő profi, nem, akár egy párás ablakra is tud szépet alkotni a kezével, mert abban van a tehetség.
2022. jún. 19. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!