Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ázsiai nők volna-e kedvetek...

Ázsiai nők volna-e kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Jó tudom, ez így elsőre nyilván nagyon nehéz eset, viszont volt már egy félig mongol, félig magyar nővel szerencsém, igaz vele nem tudtam hosszú távra tervezni. Egyébként nagyon jó volt vele és akkor épp nagyon jól ki jöttem vele.

Az se baj, ha épp említett fél ázsiai vagy.


30F


2022. júl. 26. 12:31
 1/9 anonim válasza:
Én is szeretem őket, ollyan gyönyörűek!
2022. júl. 31. 06:17
 2/9 anonim válasza:
MEEF-et ajánlom. :)
2022. aug. 1. 14:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Működik?
2022. aug. 1. 21:46
 4/9 anonim válasza:
Jajjdeszeretem őket énis!
2022. aug. 1. 21:57
 5/9 A kérdező kommentje:
azt ezt minek írod be ide?
2022. aug. 1. 22:44
 6/9 anonim válasza:

Kérdező, hát próbáld meg.


Nekem van onnan 1-2 ázsiai ismerősöm. Ugyan az időeltolódàs miatt nem nagyon beszélünk, sajnos.

2022. aug. 2. 17:10
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolod meg adhatod az elérhetőségüket :)
2022. aug. 2. 22:37
 8/9 anonim válasza:
Nem nők.. :D
2022. aug. 3. 02:41
 9/9 anonim válasza:
Több fülöp-szigeteki lánnyal ismerkedtem neten. Nagyon jó náluk az angol oktatás, jól beszélik a nyelvet. Érdekes a kultúra és nagyon szépek a lányok. Jellenzően fekete, sötét haj, kreol bőr, alacsonyabb magasság. Sok bennük a filippínó-kínai keverék, náluk a szemen lehet észrevenni az egyéni jegyeket. Sok náluk a diplomás is. A keresztény vallás erősen jelen van a hétköznapi életben és sokgyerekesek a családok.
2022. aug. 5. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!