Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mitől függ, hogy valakinèl...

Mitől függ, hogy valakinèl ugràl a km. tinderen?

Figyelt kérdés
Bejelentkezès, vagy fent van az app, vagy mitől?
2022. aug. 14. 14:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Attól függ hol tartózkodik
2022. aug. 14. 14:52
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, köszi, csak mègis, van olyan neki, hogy hetekig ugyanazt a km. mutatja, aztán meg váltakozik.. Akkor addig nem lèpett be, vagy ez miért lehet?
2022. aug. 14. 14:56
 3/11 anonim válasza:
Vagy egész egyszerűen éli az életét.. Amikor meg ideje van rá, belép az appba. Otthonról.
2022. aug. 14. 15:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, az is lehet..Bàr amit most mutat neki, hetek óta, az nem otthona.
2022. aug. 14. 15:27
 5/11 anonim válasza:
Akkor lehet nyaral valahol.. vagy épp a baràtjànàl van xd
2022. aug. 14. 15:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak akkor változik meg a km, ha belèp az illető? Vagy az app fellèp nèha magától is? Bocsi, csak màr olyan régen próbálok erre rájönni, hogy ez min múlik.. Nekem amúgy nincs letöltve, én böngèszőből lépek fel. Fiú amúgy, nem lány.
2022. aug. 14. 15:40
 7/11 anonim válasza:
Mivel a legtöbben az appot használják, az meg akkor kap helyadatot, ha belépsz.
2022. aug. 14. 17:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszi. Ezek szerint, hazudott, mert amíg "együtt voltunk", azt mondta nem lépett be, mègis, a vége felè, változott a km. Amikor ràkérdeztem, azt mondta, hogy az semmit nem jelent, hogy változik, a tinder magától is fellèp, vagy valami ilyesmit..
2022. aug. 14. 17:56
 9/11 anonim válasza:

Sajnálom, de nagy valószínűséggel hazudott. :( Én is belefutottam már ilyenbe. A srác szinte szóról szóra ezzel védekezett. Aztán meg lelépett egy másik csajjal tinderről. Gondolom, azzal is csak "magától" ismerkedett az app.

Szerintem ha már rossz érzésed van vele kapcsolatban, inkább lépj tovább, és keress egy normálisabb, kevésbé zűrös srácot. Általában ezek a rossz megérzések be szoktak jönni. :(

2022. aug. 14. 18:45
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, így lehet akkor..

:(

2022. aug. 14. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!