Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedved ismerkedni velem,...

Van kedved ismerkedni velem, egy 29 éves férfival?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan nőt találni,akivel lehet utazni, jókat beszélgetni de szívesen benne lenne akár egy sorozat vagy filmnézős programban is.


Rólam érdemes tudni, hogy saját egzisztenciával rendelkezem. Pest megyében lakom, tehát ideális esetben ettől nem laksz messze, persze egy kis távolság nem probléma.


Hogyha jól eltudunk beszélgetni én szívesen találkoznék személyesen is. Ha szívesen ismerkednél velem akkor kérlek írj privát üzenetet! :)


2022. aug. 28. 09:26
 1/5 anonim válasza:

Ismerkedjetek már legalább tinderen, ha már élőben nem megy, ne itt..

Másrészt írjatok helyesen!

"Hogyha jól eltudunk beszélgetni.." el tudunk!!!! Külön!!!!

2022. aug. 28. 09:33
 2/5 anonim válasza:

1# Nem is ertem, miert kattintasz egy kerdesre, ha nem tudsz normalisan valaszolni.

Hidd el, nem foglalja el a helyet a sok "hogyan tarthatnek gepardot" kerdestol...

Csak gorgess tovabb!

Tudom, tudom, miert nem ekezettel irok...😗

2022. aug. 28. 10:19
 3/5 anonim válasza:
Kár ,hogy Pesti vagy én is szeretek utazni én debreceni vagyok . 30/N
2022. aug. 28. 10:51
 4/5 anonim válasza:
Írj.
2022. aug. 28. 17:03
 5/5 anonim válasza:
Kár, hogy csak nőt keresel. Én Pest megyében vagyok és szívesen találkoznék, ha üzenetek alapján is szimpatikus a másik. 30/F
2022. szept. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!