Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok, hogyha egy vadidegen...

Csajok, hogyha egy vadidegen pasi oda menne hozzátok az utcán, a buszmegállóban, vagy egy plázában, vagy bàrhol, ès udvariassan leszólítana titeket ismerkedés cèljából, akkor ti elutasítanátok, vagy nyitottak lennètek az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 15:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
akárki is az akármilyen udvarias jólöltözött stb úg elküldeném a gyászba 1 mondtat után, hogy csak úgy repülne.
2022. szept. 17. 15:39
 2/13 anonim válasza:

#1


Nyugi, hozzád senki se akar menni. :D

2022. szept. 17. 15:41
 3/13 anonim válasza:
A kinézetétül függ meg hogy mennyire szimpi
2022. szept. 17. 15:46
 4/13 anonim válasza:
Én nem merek senkit se elhajtani, de kínosan érezném magamat, próbálnék elmenekülni. De ez nem csak az ismerkedő férfiaknál van, hanem mindenkinél.
2022. szept. 17. 16:04
 5/13 anonim válasza:

Vicces lehet, mikor kB mindenki le van dugózva fülhallgatóval, eleve van pár kínos másodperc. De próba szerencse. Múltkor láttam egy inges, kicsit nagyobb méretű kabatos, informatikus forma srácot a metrón, simán odament egy atomtuti, gyönyörű, fiatal csajhoz és elmondta, hogy nagyon szép lánynak tartja és meghivná egy kávéra. A csaj le volt dugózva, de tök normálisan mosolygott, nem küldte el az anyjaba, beszéltek pár szót és meglepően udvariasan visszautasította a hölgy, miszerint van barátja. A srác udvariasan odébb ült és megköszönte. A csaj meg egy darabig mosolygott, majd leszállt. Nekem szívmelengető volt a szituáció, bár látványra totál nem illettek össze, de a srác bátorsága becsülendő.


Szóval szerintem ilyen szitukkal lehet önbizalmat is gyűjteni és ki tudja, néha lehet bejön. Nem kell feladni az első visszautasítás után.

2022. szept. 17. 16:43
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Az interneten eddig csomó kudarc élményem volt... Nem írnak vissza, elutasítanak stb. És hát azon gondolkoztam, hogy élőben próbálkoznék, de élőben sokkal kellemetlenebb a visszautasítás. Így is elég szarul érzem magam. Nem tudom, hogy hol lehet a mai világban normálisan ismerkedni. A mai lányok annyira gusztustalanok... Felszínesek, számítóak, önteltek, bekébzeltek, flegmák... Komolyan az embernek szinte már elmegy a kedve az egésztől... De nagyon szar egyedül lenni...
2022. szept. 17. 16:53
 7/13 anonim válasza:
Amilyenek a mai nők, nem hogy csak elutasításokat fogsz összeszedni, de amint az első válaszoló példája is mutatja, bunkó és agresszív megnyilvánulásokat is. Most persze mondhatjuk azt, amit az itteni nők is szoktak, ti. hogy előtte próbáld felmérni, bejössz-e nekik, csak hát ez marha nehéz pl. úgy, hogy a szemkontaktust sem tudod felvenni velük, mert folyamatosan a telefonjukat buzerálják. És ha felveted azt a kérdést, hogy akkor mégis milyen jelek alapján döntsünk, miért nem adnak jeleket, megint csak jön a női hiszti, hogy jó, hogy már nem fognak minden jöttment idiótára vigyorogni. Szóval ez amolyan 22-es csapdája, sosem tudsz jól cselekedni. Mindenesetre egy próbát megér, ha azt feltételezed valakiről, hogy szimpatikusak vagytok egymásnak, és megszólítod.
2022. szept. 17. 18:17
 8/13 anonim válasza:
#2: Az a baj, hogy az 1. válaszolóhoz hasonló emberkék mindenütt ott vannak, külsőre nem mindig lehet látni, hogy egy dúvaddal áll szemben a férfiember. Ráadásul sokszor pont az átlagos külsejű, csendesnek, normálisnak tűnő nők a legnagyobb idegbetegek és bunkók.
2022. szept. 17. 18:20
 9/13 anonim válasza:
Ha elsőre szimpatikus és éppen nincsen senkim, akkor adnék egy esélyt, bár tuti zavarba jönnék 😅 ha nem szimpatikus akkor kedvesen elutasítanám
2022. szept. 17. 18:54
 10/13 anonim válasza:
Olyasmit hallottál-e már, hogy az önbizalomépítés legjobb eszköze az állandó megmérettetés? Ha csak vársz és bebeszéled magadnak, hogy a mai lányok beképzeltek, gusztustalanok, mittudomén, akkor a sült galambbal együtt nem fog több önbizalmad érkezni. Nem tudom melyik városban élsz, de ezer tanfolyamra, estre, találkozóra el tudsz menni, nem barlangokban élünk manapság. Persze otthon rinyalni könnyebb, elismerem, én is csinalom néha, csak tudom hogy kB ennek megfelelő az eredmény is.
2022. szept. 17. 19:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!