Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szinte tudatosan nem néz rám....

Szinte tudatosan nem néz rám. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy lány munkatársam akivel mikor egy helyre kerültem, egyfolytában szemeztünk, mindig nézett és én is őt. Meg mosolygott és én is. És most egy pár napja mintha történt volna valami és szinte tudatosan rám se néz, még véletlenül se. Nem mondtam semmi rosszat se neki se másnak. Miért van ez? P

2022. nov. 1. 22:15
 1/7 anonim válasza:
Kérdezz rá, hogy miért kerüli a tekintetedet. Nem lehet, hogy összejött valakivel, és nem akarja folytatni veled a "jópofizást", nehogy "félreértsd"?
2022. nov. 1. 22:27
 2/7 anonim válasza:

Én is arra tippelek, hogy bepasizott.


Másik lehetőség, hogy valaki bemártott nála.


3. Félreértetted és az csupán kezdeti kedvesség, biztatás volt egy új kollégának s nem mint ffi érdekelted.

2022. nov. 1. 22:53
 3/7 anonim válasza:
Kimerült a kapcsolatotok annyiban, hogy bámultátok egymást? Mondjuk, ő többet akart, csak neked eszed ágába se volt! Hát akkor mit vigyorogjon rád, mint a tejbetök?
2022. nov. 2. 00:21
 4/7 anonim válasza:

Bepasizott +1 szavazat

rácsesztél, majd legközelebb tököt növesztesz

2022. nov. 2. 04:11
 5/7 anonim válasza:
Én a hármassal értek egyet.
2022. nov. 2. 07:55
 6/7 anonim válasza:
Lehet tényleg van valakije. De jobb lenne, ha rákérdeznél!
2022. nov. 4. 23:26
 7/7 anonim válasza:
Na? Tényleg pasija lett neki?
2023. márc. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!