Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-30-as korosztálybeli nők,...

20-30-as korosztálybeli nők, ti hogy álltok a személyes ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Elég sok helyről hallom, hogy interneten ismerkedni ciki, viszont személyesen nehogy odamenjen hozzátok valaki, mert akkor "éppen dolgotok van".

Akkor mit akartok? Egyáltalán tudjátok, mit akartok?


Tehát a kérdés:

- Ha nem taszít a leszólítás, úgy milyen módon történjen? - - Közvetlenül térjen a tárgyra a férfi, vagy kezdjen el puhatolózni?

- Milyen helyeken viselitek el, és hol nem?


Kort is írjatok.

28/F



2022. nov. 15. 19:34
 1/2 anonim válasza:
Sehol se viselném el, mert introvertált vagyok és félénk, akkor is lefagyok, ha útbaigazítás miatt állítanak meg vagy hasonló. Szerencsére én nem olyan típusú nő vagyok akit leszólítanának, de vannak rajtam kívül még hasonló személyiségű nők, akiknek kifejezetten kellemetlen lehet, ha “letámadják” őket, főleg közvetlenül a tárgyra téréssel. De biztosan akad olyan nő, aki nem bánja. Egyébként szerintem nem ciki neten ismerkedni. A “felhozatal” ciki. Legalábbis ezt hallom, én nem ismerkedek.
2022. nov. 16. 00:04
 2/2 anonim válasza:

Én kizárólag élőben ismerkedek.

Nekem fontos, hogy legyen egyáltalán elég bátor, magabiztos hogy odajöjjön hozzám. (Vagy legyen olyan vonzó hogy én menjek oda :DD) Önbizalomhiányos pasi nekem nem kell, bocsi.

Távkapcsolat nem kell, de ha már élőben találkozni tudtunk akkor valszeg nem is lakik túl messze (bár egyszer ezzel is megszívtam, szomszéd városban megismerkedtünk, tökéletes pasi, erre 4 órára lakik :D megpróbáltuk, de nem működött sokáig)

Az se lényegtelen, hogy egyből látom hogy néz ki élőben, milyen a hangja, kisugárzása, megvan-e a kémia stb.

Szerintem a legjobb hely és idő az ismerkedésre valamilyen szabadidős tevékenység közben van. (Vmi sport, hobbi, koncert, kutyasétáltatás vagy bármi) Persze az a jó, ha te is azért vagy ott hogy szórakozz/kikapcsolódj stb, ha kizárólag azért mész valahova hogy csajozz, na azt nagyon könnyű kiszúrni, és ez elveszi az ember kedvét.

Azért is jó az ilyen helyeken való ismerkedés, mert akkor már biztosan van legalább egy közös pont, amiről egyből lehet beszélgetni is. Na meg ha valakinek nincsenek hobbijai, nem jár szórakozni, akkor minden bizonnyal unalmas is lenne nekem.

Én spec utálom ha az utcán szólítanak le, mert általában tényleg dolgom van, vagy haza sietnék, akkor meg már fáradt is vagyok, nincs kedvem senkihez :D ráadásul full random emberekkel általában semmiről nem tudok beszélgetni, nincsenek közös pontok.

Nem szeretem ha egyből a tárgyra térnek, főleg hogy csak a külseje alapján nem feltétlenül tudom eldönteni hogy érdekel-e egyáltalán az adott ember, jó ha van egy kis időm. Na meg szeretem úgy érezni hogy tényleg érdekli őket hogy ki vagyok, ha egyből a tágyra térnek úgy érzem hogy csak megdugni akarnak. (20L)

2022. nov. 16. 00:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!