Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szőke hajú, kék szemű, sportos...

Szőke hajú, kék szemű, sportos FÜGGETLEN pasival ismerkednék. Lehetőleg 26-32 év körülivel. Van itt önként jelentkező ? 😊

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 17:27
1 2
 11/20 anonim válasza:
Valószínűleg egy barna hajú, barna szemű, 120 kilós hölgyemény lesz a kérdező...
2022. nov. 16. 22:50
 12/20 A kérdező kommentje:

#11. Valószínű 😀

Miért nem lehet elfogadni hogy valakinek ez a típus tetszik? Normális ember nem fog olyannal ismerkedni, aki nem jön be neki külsőre.

Nem értem a felháborodás okát. Nem azt írtam hogy pénzes legyen, eltartson, legyen lakása, vagy autója, esetleg legyen magas vagy kigyúrt. Csupán leírtam egy típust, akivel szívesen ismerkednék.

Ha még ebbe a kategóriába is tartoznál, akkor sem érdekelnél, mert egy kötekedő sz@r vagy.

2022. nov. 16. 23:06
 13/20 anonim válasza:

"Ha még ebbe a kategóriába is tartoznál, akkor sem érdekelnél, mert egy kötekedő sz@r vagy."


Hozunk neked szőke, kékszemű fiatal férfiakat, csak ne haragudj ránk.😢😢😢

2022. nov. 16. 23:36
 14/20 anonim válasza:
Semmit nem tudaz adni amire nekem szükségem lenne. (Normális párkapcsolat, családalapítás) amikor még az alap kommunikáció is hiány nálad.
2022. nov. 17. 03:45
 15/20 anonim válasza:
#12: "Ha még ebbe a kategóriába is tartoznál, akkor sem érdekelnél, mert egy kötekedő sz@r vagy." Hápersze, csak te éppen semmit sem írsz magadról, de elvárásaid azért vannak (vagyis vegyen mindenki zsákbamacsát, mert lehet, hogy fölöslegesen írnának neked, mert arra sem vagy képes, hogy leírd, mit tudsz az elvárásaidért cserébe nyújtani). Amúgy meg az is sokat elárul rólad, hogy a külsőségekre mész rá, úgy látom, neked nem számít a belső a másikban, mert arról egy szót sem írtál, meg úgy általában véve semmiről. Így gyakorlatilag csak azért kellene, hogy írjon neked valaki, mert nő vagy, ennyit tudunk rólad. Ez meg így édeskevés egy normális férfinak, minek írjanak neked, minek fusson le bárki is felesleges köröket, ha te mondjuk nem akarsz gyereket, vagy ha kövér vagy stb.? Ez így kb. olyan, mintha egy autó adásvételi hirdetésénél csak annyi szerepelne, hogy "2015-ös Audi", de semmi többet nem tudnánk meg az adott járműről. Miért éppen téged kellene választania egy férfinak? Miben van másabb/több, mint az összes többi nő?
2022. nov. 17. 11:21
 16/20 anonim válasza:
Pont ilyen vagyok, de engem nem kapsz meg!
2022. nov. 17. 17:30
 17/20 DanielC válasza:
Miert fontos a szem es hajszin? En hülye lennek nemet mondani egy szimpatikus nönek, csak azert mert barna a szeme kek helyett.
2022. nov. 18. 00:47
 18/20 anonim válasza:
Ők azok általában akiket kutyusban is csak a dizájn érdekel, bison havanyésze meg francia buli kell mindenképp, a menhely meg tele édesebbnél édesebb árvákkal.
2022. nov. 18. 14:02
 19/20 anonim válasza:
#17: Valószínűleg az egész nő egy nagy felszínesség, azért.
2022. nov. 18. 18:01
 20/20 anonim válasza:
Az egész nő egy 0. Pont mint a társkeresők többsége
2022. nov. 18. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!