Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek ez a korkülönbség...

Szerintetek ez a korkülönbség nagy?

Figyelt kérdés
Én 21 eves vagyok a pasi meg 30.Nekem ő lenne az első párom.
2022. nov. 18. 15:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Ide írjatok ne privátban.
2022. nov. 18. 15:29
 2/9 eznemlényeges válasza:
Szerintem ez még belefér, főleg ha jól kijöttök, sok bennetek a közös.
2022. nov. 18. 15:52
 3/9 anonim válasza:
Ugyanazt mondanám, mint az 1-es.
2022. nov. 18. 15:59
 4/9 anonim válasza:
Ugyanennyi a korkülönbség köztem és a férjem között. Nagyon jó a kapcsolatunk 🥰
2022. nov. 18. 16:13
 5/9 anonim válasza:

Talán még beleférhet, de ekkora kor különbségnél már lehet, hogy csak kihasznál meg szédít majd.

Úgy jössz rá a legkönnyebben, hogy mi is a célja veled, hogy nem adod oda magad egyből (semmi fajta szexuális tevékenység.)

Ha minden áron akarja és erőlteti, akkor csak arra kellesz.

2022. nov. 18. 16:19
 6/9 anonim válasza:
nekem majdnem összejött egy szinte pont ugyan ilyen felállású kapcsolat, én voltam az idősebb férfi, eszem ágában nem állt kihasználni (#5-ösre reflektálva), egyszerűen csak ő volt az a nő/lány aki úgy megfogott (képletesen) ahogy még soha senki a ~30 évem alatt... erről nem tehetünk, ilyenek az érzelmek, egy percig nem berült fel egyikünkben sem a korkülönbség miatti kínos helyzet vagy a komplett majdnem 1 generációnyi különbség sem, mármint érdeklődés terén mert még így is azonos volt.
2022. nov. 18. 19:26
 7/9 anonim válasza:
Én 23 a párom 33 és tökéletesen megvagyunk.Szerintem ez még belefér bőven.
2022. nov. 18. 22:38
 8/9 anonim válasza:

Baromság a kérdés

! Nem ez a korkülönbség!!

2022. nov. 22. 17:59
 9/9 anonim válasza:
Ez abszolút nem tényleges korkülönbség, inkább reális határon belül vagytok, szerintem 10 éven belül még teljesen egymáshoz illetek korban, nem generációs különbségről van szó!
2022. nov. 23. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!