Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti mindig csak a...

Lányok! Ti mindig csak a bunkó fiúkra buktok. Az olyanokat mint én, aki mindent megtenne értetek, az életét is oda adná, visszautasítjátok. Miért?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 19:33
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Kimaradt a tisztelet a kivételnek.
2022. dec. 4. 19:41
 2/32 anonim válasza:

Téves a kérdésedben feltett állítás.

Emellett ha annyira buta vagy, hogy szerinted az összes lány teljesen egyformán gondolkodik, akkor megvan, miért nem téged választanak.

Mellesleg egy normális embernek nem az kell, hogy a másik "mindent megtegyen érte" meg "az életét is odaadja", hanem normális értékrendje legyen, lehessen vele beszélgetni, egyenlö partnerként lenni vele.

2022. dec. 4. 19:50
 3/32 anonim válasza:
Te tényleg ennyire gyökér vagy? Incelnövendék.
2022. dec. 4. 19:54
 4/32 anonim válasza:
"Incelnövendék":))))
2022. dec. 4. 19:55
 5/32 anonim válasza:
Mert nem egy másik élet kell (van neki már sajátja, minek kéne a tiéd?!), hanem a közös összhang, működő kémia, humorérzék, érzelmi és értelmi intelligencia, meg némi pénz, hogy ne neki kelljen téged eltartania.
2022. dec. 4. 19:58
 6/32 anonim válasza:

#4

Hát igen, én már csak úgy hívom az ilyeneket :D

2022. dec. 4. 20:01
 7/32 A kérdező kommentje:
Az utcán is egyszer kicsit megbotlottam. Biztos az összes lány engem nézett. Hülyének néznek, mit gondolnak rólam?
2022. dec. 4. 20:21
 8/32 anonim válasza:
Lehet nem tetszel nekik külsőre.
2022. dec. 4. 20:22
 9/32 anonim válasza:
Önértékelési zavarod van, ezt a nők messziről megérzik és taszítja őket. Ne másért add az életed, meg tegyél meg mindent, hanem magadért és legyél férfi.
2022. dec. 4. 20:27
 10/32 anonim válasza:
Nem csak a bunkó fiúkhoz vonzódnak a lányok, csak az a helyzet, hogy nagyon sok fiú bunkóságnak hívja a humort, a csipkelődést, a játékosságot. Nem akarlak megsérteni, de a lányokat abszolút nem érdekli, hogy te midet adnád oda értük. Legyél igényes, felszabadult (de önazonos), humoros, ne légy segghülye, ismerkedj és lesz barátnőd.
2022. dec. 4. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!