Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire biztonságos a Faceboo...

Mennyire biztonságos a Facebook társkereső?

Figyelt kérdés

Úgy értem más társkeriken csak akkor engedem be az illetőt a magán szférámba, ha már váltottunk pár levelet, esetleg beszéltünk. Az Fb társkerin bárki rá kereshet a profilomra? Félreértés ne essék, nincs titkolni valóm, csak nem akarom, hogy bárki az fb profilomat kóstolgassa.

N



2023. jan. 29. 21:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tudomásom szerint csak akkor láthatja bárki is a "rendes" profilodat, ha megadod neki mondjuk üzenetben. Egyébként viszont csak azokat az adatokat, képeket fogja látni rólad, amiket a társkeresős profilodban megadsz.
2023. jan. 29. 22:03
 2/14 anonim válasza:

Nem fogják látni automatikusan a rendes profilodat, viszont kijelzi, ha van közös ismerősötök. Az ismerőseid sem látják a dating profilodat. Ami jó egyébként benne, hogy simán blokkolhatsz embereket, és akk tényleg nincs meg a veszélye annak, h lássanak.

Egyébként meg kb. 20 emberből 15-nek megtaláltam kb. 1-2 percen belül a sima fb profilját. Érdemes előtte az fb profilodat kicsit rendezni (ki találhatja meg, hogyan stb...)

2023. jan. 29. 22:13
 3/14 A kérdező kommentje:

Értem.

Úgy vagyok beállítva, hogy a "keresőmotorok" ne jelenítsenek meg.

Köszönöm 2-es, átnézem a profilom.

Nagyon köszi a válaszokat!

2023. jan. 29. 22:33
 4/14 anonim válasza:
Jobb az mint a Tinder amúgy?
2023. jan. 30. 12:49
 5/14 anonim válasza:
Mindkettőn fent vagyok. Az ami jó az fb datingben, hogy átláthatóbb, vissza tudod nézni azokat, akiket elpörgettél, látod h ki kedvel be. Nemrégiben hozzáadtak egy barátkozós részt is, ami ugyanúgy lapozgatással megy, de itt még nagyon kevés felhasználó van. Viszont ami nekem nem tetszik, az az algoritmus. Helyieket alig dobott ki, hiába szűkítettem le a vonzáskörzetet, és hiába állítottam be a korosztályt, csak betaláltak 40 plusszosok folyamatosan. A másik, h a felhozatal tán mégrosszabb. Ennyi értetlen idiótával (már bocsánat) még Tinderen se futottam össze. Na, meg még annyit, hogy tele van lecsúszott alakokkal (alkeszek, drogosok, és akiktől még a lelkedet is elzárnád). Lehet nagyobb városokban jobb a helyzet meg a felhozatal. Most hasamra ütve: 30-ból ha kettő normálisabb embert ha összekaparsz. 1 randim volt datingről, na Ő sem úgy nézett ki mint a képeken, és nem is igazán fogta fel h nem akarok egyből kapcsolat első randi után (holott ezt a kezdetektől fogva nyomatékosítottam).
2023. jan. 30. 17:54
 6/14 anonim válasza:
#5 nagyon szépen koszi a részletes leírást 🙂 lehet nekem ez a barátkozós rész kellene majd. Csak félek a másik nem azzal a szándékkal van ott 😀
2023. jan. 30. 18:03
 7/14 anonim válasza:
Mivan akkor, ha nem tudok belépni/regisztrálni a fb társkeresőre? Tehát, abszolút nem találom ott, az ikonját, ahol lennie kellene. Elképzelhető, hogy nem mindenki számára elérhető?
2023. febr. 7. 08:13
 8/14 A kérdező kommentje:

#7-es, gépen nem fogsz rátalálni az opcióra.

Ez csak a mobilos alkalmazásban elérhető.

Ill. nem tudom korhoz kötött -e.

2023. febr. 7. 08:19
 9/14 anonim válasza:

#8-as, telefonon próbáltam belépni, de sajnos nem találtam azon a helyen, ahol a súgó írja. 30 éves vagyok, úgyhogy remélem, hogy nem vagyok túl fiatal...😅

Vagy elképzelhető, hogy esetleg túl idős lennék?😃

Láttál, 29 éven felülieket azon az appon?😅

2023. febr. 7. 11:39
 10/14 A kérdező kommentje:

#9-es bocsi!!!😀

Nem regisztráltam még, de első dolgom lesz megnézni 😉🙂

Nekem ott van az aplikációban, bár én meg bőven 30-on túli vagyok.😂

Lehet 29-40-között nem ajánlott, csak erős idegzetűeknek?😉😀

2023. febr. 7. 12:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!