Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt 1 olyan depressziós...

Van itt 1 olyan depressziós lány, aki ismerkedne 1 szintén depressziós, intelligens huszonéves férfival?

Figyelt kérdés
Írj privátban, ha ismerkednél.
2023. febr. 3. 00:22
 1/10 anonim válasza:
Egy pszichológus
2023. febr. 3. 01:14
 2/10 anonim válasza:
Először gyógyulj meg és utána próbálkozz normális lányoknál. 2 depis ember együtt nem jó. Mert nem segítene, csak lehúzna még jobban.
2023. febr. 3. 05:46
 3/10 anonim válasza:
Depressziós vagyok de úgy érzem pont elég a magam baja. Nem hiányzik a plusz teher
2023. febr. 3. 08:21
 4/10 anonim válasza:
Húhhh, lehet ez most neked nagyon romcsinak hangzik, de hidd el: kölcsönösen lehúznátok így egymást.
2023. febr. 3. 08:40
 5/10 anonim válasza:
Hàt ez elég keserűen hangzik 😅 Miért vagy depis? Először tedd magadat rendbe, tanulj meg egyedül is boldog lenni.
2023. febr. 3. 08:46
 6/10 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom hogy az csak rosszabb lesz ha a magad baja mellé kapsz még egy adaggal. Ha úgy gondolod hogy ettől könnyebb lesz ha lesz egy hasonló sorsú társad akkor hatalmas nagy tévedésben vagy. De az sem jó ha egy nem depressziós társra találsz mert Ő sem fog kihúzni a gödörből, ha csak nem azért vagy depressziós mert magányos vagy, meg függ attól is mennyire komoly depresszió mert ezerféle fajtája van. De nyilván így is nehéz dolgod lesz mert senki nem akar egy depressziós társat akivel csak a baj van.
2023. febr. 3. 09:26
 7/10 anonim válasza:
Hány èves vagy?
2023. febr. 3. 21:40
 8/10 anonim válasza:
Én bipoláris vagyok, és szívesen barátkozom, írj nyugodtan
2023. febr. 5. 20:56
 9/10 anonim válasza:
Én sokszor érzem magam negatívan,de sajnos ezen a depressziósak nem tudnak segíteni csak lehúznának.
2023. febr. 6. 07:55
 10/10 anonim válasza:
Kérdező, hogy vagy mostanában? Javult valamit a helyzet? (Bipolárisgyanús lány.)
2023. ápr. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!