Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Rossz az a hozzáállás, hogy...

Rossz az a hozzáállás, hogy online társkeresőn inkább kivárom, amíg valaki felveszi velem a kapcsolatot, mert nem akarok senkire ráakaszkodni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 14:32
 1/7 anonim válasza:
Ha nő vagy, nincs ezzel gond, ha férfi, akkor viszont várhatsz halálod napjáig, senki nem fog kapcsolatot kezdeményezni veled.
2023. febr. 13. 14:33
 2/7 anonim válasza:
Mind 1
2023. febr. 13. 14:55
 3/7 anonim válasza:
Nem, nincs vele semmi gond. Ne érezd rosszul amiatt, hogy nem akarsz társat találni, ez normális.
2023. febr. 13. 15:18
 4/7 anonim válasza:
En csak azt nem ertem, miert "raakaszkodas" az, ha irsz valakinek. Itt valami trauma all a hatterben, amit jobb lenne kezelni.
2023. febr. 13. 16:08
 5/7 anonim válasza:
#1 Ha normálisan ír magáról, nem csak a sablon "nem tudok ide mit írni, írj rám és megismersz" szöveget, akkor férfiként is van esélye. Akikkel netről randiztam, arra majdnem mind én írtam rá (mielőtt feltételezed, nem a kocsival pózolós izompólós pasik voltak, hanem értelmes mondatokat fogalmazni képes, átlagos külsejű férfiak).
2023. febr. 13. 16:56
 6/7 anonim válasza:
Ha szimpatikus valaki írj rá akár férfi vagy, akár nő.
2023. febr. 16. 00:34
 7/7 anonim válasza:

ne várj!

Hanem kezddeményezz !!

2023. febr. 22. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!